Pobierz przewodnik

Wybór systemu zarządzania sprzedażą detaliczną

7 najczęstszych błędów

system retail

Dlaczego warto pobrać przewodnik?

system retail

7 NAJCZĘSTSZYCH BŁĘDÓW

Poznasz błędy popełniane przez firmy z branży handlowej i usługowej podczas wyboru systemu, a także dowiesz się, jak ich uniknąć.

system retail

RÓŻNICE MIĘDZY DOSTĘPNYMI ROZWIĄZANIAMI

Oprogramowanie dla handlu nie jest takie same. Poznaj czym się różni i której jest idealne dla Twojego biznesu oraz typu działalności.

system retail

WŁAŚCIWE PODEJŚCIE DO WYBORU SYSTEMU

Istotne porady, jak nie ponieść porażki. Opinie specjalistów, porady ekspertów, cenne wskazówki jak prawidłowo przygotować się do wyboru i wdrożenia systemu.

system retail

PUŁAPKI STOJĄCE PRZED MENADŻERAMI

Wybór oprogramowania to długi i skomplikowany proces. Dowiedz się, jak unikać najpopularniejszych błędów i jak osiągnąć sukces wdrożenia.

system retail

POWODY ZRÓŻNICOWANYCH EFEKTÓW WDROŻENIA

Przyczyną zróżnicowanych efektów wdrożenia jest to, że choć systemy oferowane na rynku wydają się bardzo podobne, różnią się od siebie znacząco.

system retail

HISTORIA WDROŻENIA W MARKETING INVESTMENT GROUP

Przeczytasz prawdziwe case study z wdrożenia systemu LS Retail w odzieżowej sieci salonów sprzedaży detalicznej takich marek jak Sizeer, 50 style,Timberland, Symbiosis oraz up8.

System zaprojektowany z myślą o Twoim biznesie

Oprogramowanie LS Retail jest kompletnym rozwiązaniem typu „all-in-one”, pozwalającym na efektywne zarządzanie przedsiębiorstwem. Jest ono w pełni zintegrowane z systemami ERP jak Microsoft Dynamics 365 Business Central (Dynamics NAV). Oprogramowanie LS Retail powstało z myślą o sklepach i sieciach detalicznych, hotelach, restauracjach oraz stacjach paliw. Jego celem jest optymalizacja procesów handlowych i biznesowych, podniesienie poziomu przychodów oraz satysfakcji klientów.

Zagrożenia i wyzwania dla handlu

Sklepy i sieci detaliczne

Zagrożenia i wyzwania dla handlu

Stacje paliw

Zagrożenia i wyzwania dla handlu

Restauracje

Zagrożenia i wyzwania dla handlu

Hotele

Z rozwiązania korzystają:

Masz pytania? My znamy odpowiedzi!

Telefon

+48 61 861 43 51

office@IT.integro.pl

Partnerzy wydania:

TOP