Oprogramowanie dla sklepów zoologicznych

Buduj lojalność klientów z odpowiednią obsługą usług handlowych i dodatkowych

Sklepy zoologiczne z kompleksowym systemem retail

Podejście do zwierząt domowych znacznie ewoluowało na przestrzeni ostatnich lat, rzutując również na to, jaką część budżetu właściciele przeznaczają na swoje pupile. Zwierzęta domowe traktowane są jak część rodziny - w związku z czym klienci sklepów zoologicznych poszukują znacznie bardziej różnorodnego asortymentu niż tylko żywność czy produkty do pielęgnacji. Zabawne swetry, ubranka na zimę, personalizowane miski czy konkretne szampony to obecnie dość oblegane towary. Aby zadbać o zadowolenie klientów i zachęcić ich do powrotu, sprzedawcy sklepów zoologicznych muszą nastawić się na poszerzenie swojej oferty.

Ze względu na rozkwit branży, rośnie również konkurencja. Aby wyróżnić swoją działalność, sklepy coraz częściej decydują się na obsługę klienta w dodatkowym zakresie - nie tylko w handlu detalicznym, ale także w ramach szkoleń czy pielęgnacji domowych pupili. W jaki sposób odpowiednio zarządzać coraz większą różnorodnością produktów i usług, dając swoim pracownikom odpowiednie narzędzia do odpowiadania na życzenia klientów? Nie pozwól na to, aby twój sklep zmagał się z takimi problemami, jak dezorganizacja towarów, braki w asortymencie czy nieefektywne zarządzanie informacjami i finansami.

System dla sklepów zoologicznych
Sklepy zoologiczne

Lepsze zarządzanie z LS Retail

Od wysoce intuicyjnych systemów POS po kompletne rozwiązania w zakresie oprogramowania dla handlu detalicznego. LS Retail może wspomóc cię w precyzyjnym zarządzaniu procesami biznesowymi w obrębie całego sklepu zoologicznego - od centrali, przez punkt sprzedaży, po księgowość i magazyn. Dzięki odpowiedniemu systemowi zarządzania sprzedażą detaliczną będziesz miał wgląd do wszystkich niezbędnych informacji dotyczących twojego sklepu z poziomu zintegrowanej platformy. LS Retail jest ponadto rozwiązaniem niezwykle intuicyjnym i szybkim do nauki.

Darmowy e-boook

Zagrożenia i wyzwania dla handlu

Przewodnik po współczesnych trendach w retail

Pobierz e-booka
Zagrożenia i wyzwania dla handlu

Jeden system dla wszystkich operacji w sklepie zoologicznym

Z LS Retail możesz zarządzać różnorodnymi operacjami i usługami. Obsługuj sprzedaż katalogową, sklep internetowy i terminale POS, a także monitoruj całą działalność z centrali. Oprogramowanie zostało także stworzone z myślą o wsparciu w obszarze różnego typu usług specjalistycznych, takich jak kursy tresury zwierząt, usługi pielęgnacyjne czy hotele dla domowych pupili.

Sklep zoologiczny
Sklep zoologiczny

Wydajne zarządzanie finansami

System dba o śledzenie godzin pracy twojego personelu i obliczanie ich wynagrodzeń, dzięki czemu możesz zrezygnować z ręcznych kalkulacji. Twoi pracownicy zawsze będą mieli pewność, że otrzymują wynagrodzenie w odpowiedniej wysokości - natomiast ty, jako pracodawca, oszczędzisz czas na obliczaniu list płac.

Segmentacja klientów i programy lojalnościowe

Rozwiązania LS Retail pozwalają na wprowadzanie własnych programów lojalnościowych, monitorowanie wyników sprzedaży i segmentowanie klientów. Możesz sprzedawać swoje produkty i usługi bezpośrednio na poziomie indywidualnym. Dzięki śledzeniu aktywności odwiedzających, będziesz w stanie wskazać najbardziej lojalnych klientów i zdefiniować częstość ich wizyt w sklepie, preferencje zakupowe oraz motywacje. Wiedza ta pozwoli ci później lepiej budować strategie marketingowe i sprzedażowe.

Oprogramowanie dla sklepów zoologicznych
Sklepy zoologiczne

Oferty i kampanie

Zarządzaj kampaniami i ofertami, takimi jak specjalne rabaty bezpośrednio z centrali, a następnie aktywuj je w swoich punktach sprzedaży. Kiedy dana oferta zostanie opublikowana, system zadba o to, by promocje stosowane były w kasach jedynie wtedy, kiedy spełniają dane kryteria sprzedaży. Buduj zadowolenie swoich klientów, kompetentnie zarządzając rabatami i zyskaj pewność, że nie stracisz przychodów z powodu błędnego uznania promocji dla danej transakcji.

Jak sklepy zoologiczne mogą skorzystać na wdrożeniu LS Retail?

Mniejsze koszty szkolenia personelu

Intuicyjny interfejs pozwoli twoim pracownikom oszczędzić czas na wdrożeniu w obsługę systemu.

Precyzja rozliczeń

Zwiększ swoje marże, eliminując błędy finansowe i sprzeczności w obliczeniach księgowych.

Przepływ produktów pod kontrolą

Zarządzaj towarami i produktami każdego podlegającego pod twoją centralę sklepu zoologicznego, a także platformą ecommerce z poziomu jednego systemu.

Wsparcie dla personelu

Dystrybuuj informacje o produktach i usługach do swoich pracowników bezpośrednio w systemach POS, aby zawsze dysponowali aktualną wiedzą o ofertach.

Większe marże

System POS wesprze twój personel w sprzedaży typu up- i cross-selling, rekomendując odpowiednie produkty oraz kategorie.

Zarządzanie wszystkimi lokalizacjami z centrali

Oprogramowanie LS Retail gwarantuje kompletny wgląd w dane zgromadzone z każdej lokalizacji twoich sklepów. Podejmuj szybkie decyzje biznesowe w oparciu o aktualizowane w czasie rzeczywistym informacje.

Zapobieganie stratom 

W łatwy sposób możesz docierać do określonych transakcji w księdze głównej, by zapobiegać nieuzasadnionym zwrotom i oszustwom.  

Weź udział w bezpłatnych konsultacjach! 

Nasz ekspert doradzi Ci w wyborze odpowiedniego oprogramowania do sprzedaży detalicznej.  

Skontaktuj się z nami

Poznaj wszystkie nasze produkty dla branży retail

apartmentcogusersspell-checkchart-barsmagnifiercrosschevron-downarrow-uplayerstext-align-righthand