Sklepy z elektroniką

Bardziej wydajne zarządzanie sprzedażą z systemem dla branży elektroniki

Zbuduj swoją konkurencyjność wśród sklepów z elektroniką

Konkurencja ze strony dużych sprzedawców detalicznych i sprzedawców internetowych z roku na rok wzrasta. Poza wymagającą rywalizacją o uwagę klientów, detaliści działający w branży elektroniki muszą zmierzyć się z szybkim starzeniem się urządzeń technologicznych, które zastępowane są nowymi odpowiednikami. Ze względu na to, że technologie stają się coraz lepiej dostępne w coraz szybszym czasie, sklepy z elektroniką muszą szybko reagować na zmieniające się potrzeby konsumentów i ostrożnie zarządzać poziomami towarów, by uniknąć ich nadmiernego gromadzenia. Jednocześnie, aby zapewnić dobre obroty sprzedaży, należy oferować konsumentom wystarczająco szeroki asortyment po konkurencyjnych cenach.

Posiadanie zintegrowanej strategii wielokanałowej jest kluczem do sprostania wymaganiom współczesnego rynku. Niezależnie od tego, czy klienci sprawdzają Twoją stronę internetową, aplikację mobilną, czytają Twój katalog produktowy, czy odwiedzają sklep stacjonarny - oczekują bezproblemowej obsługi na wysokim poziomie oraz łatwego dostępu do potrzebnych im aktualnie informacji.

System dla sklepów z elektroniką
Sklepy z elektroniką

LS Retail jako odpowiedź na potrzeby detalistów

Niezależnie od tego, czy poszukujesz samodzielnego systemu POS, czy kompleksowego oprogramowania do zarządzania sklepami komputerowymi, możesz skorzystać z oferty LS Retail. Zwiększ wydajność, wpłyń na lepsze wrażenia zakupowe klientów i zmniejsz koszty operacyjne dzięki zintegrowanemu rozwiązaniu programowemu, które wyposażone jest w funkcje dedykowane dla handlu w branży elektronicznej. Co możliwe jest z LS Retail? Zarządzanie wszystkimi operacjami biznesowymi, analizowanie wydajności oraz wystarczająco wczesne reagowanie na zmiany na rynku.

Ile kosztuje system sprzedażowy?

Wypełnij kalkulator i poznaj cenę!

Oblicz cenę
LS Retail dla sklepu z elektroniką - kalkulator kosztów

Odpowiadaj na aktualne potrzeby klientów

Zwiększy satysfakcję i zaufanie klientów, dzięki funkcji zarządzania zamówieniami. Pracownicy Twojego sklepu komputerowego mogą zamawiać produkty, których nie ma aktualnie na stanie sklepu bezpośrednio z punktu sprzedaży. Towary zostaną następnie wysłane do Twojej lokalizacji z magazynu lub wprost od producenta. Możesz także łatwo i szybko tworzyć specjalne zamówienia zgodne z preferencjami klientów.

Sklepy z elektroniką - oprogramowanie
Sklep z elektroniką

Wyszukiwanie i płatności z użyciem komórki

Opcja mobilnej kasy i wyszukiwania towarów podnosi wydajność sprzedawców. Pracownicy mogą w prosty sposób korzystać ze stacjonarnych i mobilnych urządzeń POS, aby wyszukiwać informacje techniczne o produktach, dbając w ten sposób o spersonalizowaną, wysokiej jakości obsługę zapytań klientów.

Rozwiązanie dla braku potwierdzenia gwarancji

Usprawnij zarządzanie towarami, umożliwiając pracownikom twojego sklepu z elektroniką śledzenie numerów seryjnych towarów. Może pomóc to w usprawnieniu obsługi klientów, którym zależy na zwrocie, bądź skorzystaniu z gwarancji produktu. Funkcje LS Retail pozwalają także na śledzenie towarów przy użyciu kodów kreskowych, ogólnych opisów lub alternatywnych identyfikatorów opisowych.

Potwierdzenia gwarancji w sklepie komputerowym
Zarządzanie towarami w sklepie z elektroniką

Efektywne zarządzanie towarami

Zaawansowane zarządzanie towarami w LS Retail pozwala sprzedawcom detalicznym na bieżąco kontrolować dostępność towarów i dostarczać analiz danych sprzedażowych przed dokonaniem zamówień. Predykcyjne narzędzia analityczne pomagają w trafnych szacunkach, dzięki czemu unikniesz nadwyżek bądź braków.

Marketing i aplikacja lojalnościowa

Szybki dostęp do historii zakupów klientów umożliwia detalistom podjęcie spersonalizowanej obsługi i realizację istotnych zleceń w celu zwiększenia możliwości sprzedaży typu up- oraz cross-selling. Jednocześnie, mobilne rozwiązanie lojalnościowe LS Omni wspomaga w docieraniu do klientów, dzięki spersonalizowanym ofertom i promocjom. Zapewnij klientom swojego sklepu z elektroniką bardziej angażujące doświadczenia zakupowe z wykorzystaniem mobilnych możliwości!

Korzyści biznesowe z systemu dla sklepów z elektroniką

Wzrost efektywności

Przyspiesz podejmowanie decyzji operacyjnych, zarządzając zapleczem i punktem POS za pomocą jednego systemu.

Predykcje

Reaguj na zmiany na rynku, dzięki systemowi LS Retail, oferującemu funkcje analityczne i predykcyjne.

Zwrot netto z inwestycji

Zwrot z inwestycji we wdrożenie oprogramowania dla sklepów z elektroniką oraz późniejszej eksploatacji jest ok. 30% wyższy w przypadku systemu LS Retail, niż innych platform.

Procesy finansowe

Popraw swoje procesy finansowe, a także oszczędzaj czas i pieniądze, skracając czas rozliczeń realizowanych na koniec miesiąca z okresu tygodnia do nawet jednego dnia.

Kontrola nad zatowarowaniem 

Przejmij pełną kontrolę nad towarami - zredukuj związane z nimi koszty, a także planuj w taki sposób, by uniknąć braków lub nadmiaru asortymentu, który trudno będzie sprzedać.

Lojalność klientów

Zbuduj zaufanie konsumentów, którzy chętniej wrócą do miejsca, gdzie spotkali się z rzetelną obsługą. Korzystając z odpowiedniego systemu, możesz mieć pewność, że informacje, które przekazujesz klientom są zawsze aktualne i precyzyjne, dzięki scentralizowanemu systemowi zarządzania dostawami i towarami.

Weź udział w bezpłatnych konsultacjach! 

Nasz ekspert doradzi Ci w wyborze odpowiedniego oprogramowania do sprzedaży detalicznej.  

Skontaktuj się z nami

Poznaj wszystkie nasze produkty dla branży retail

pencilmagic-wandfile-addusersrocketmagnifiercrosschevron-downlayerstext-align-rightline-spacing