Konferencja dla biznesu: System ERP i CRM w ekosystemie rozwiązań Microsoft
Biorę udział

Oprogramowanie dla sklepów odzieżowych

Skróć czas realizacji produkcji, uprość prognozowanie i wyprzedź konkurencję dzięki systemowi dla handlu detalicznego

Zdobądź przewagę konkurencyjną na niezwykle konkurencyjnym rynku mody i odzieży

Światowy rynek odzieży jest wart około 1,2 bln dol. rocznie, a mieszkańcy Stanów Zjednoczonych i Europy wydają średnio 1500 dol. Nic dziwnego zatem, że sklepy odzieżowe nieustannie walczą o zwiększanie swoich udziałów w rynku. Muszą się jednak mierzyć z wieloma wyzwaniami. Nowe technologie, jak chociażby urządzenia mobilne, sprawiły, że konsumenci diametralnie zmienili swoje nawyki zakupowe – w związku z czym firmy muszą zadbać o spójne i satysfakcjonujące doświadczenia zakupowe klientów.

Dodatkowo muszą się zmagać z:

  • wysoką konkurencyjnością,
  • długim okresem realizacji produkcji,
  • cyklami zakupowymi,
  • wprowadzeniem strategii omni-channel,
  • zapewnieniem spersonalizowanej obsługi klienta,
  • prognozowaniem popytu,
  • zapewnieniem dostępności towarów w sklepach.
System dla sieci odzieżowych
Sklepy odzieżowe

LS Fashion - POS oraz w pełni zintegrowane zaplecze administracyjne

LS Fashion jest w pełni zintegrowanym systemem sprzedaży dla branży handlu detalicznego. Integruje cały obszar działalności sklepów odzieżowych – od obsługi POS, po księgowość i zarządzanie towarami. Zapewnia spójne narzędzia omni-channel, zwiększa elastyczność terminali POS, ogranicza pracę administracyjną w sklepach i zapewnia możliwość wyszukiwania danych w czasie rzeczywistym – a to i tak nie koniec wszystkich funkcji systemu LS Fashion, które wspierają zwiększanie przychodów i redukcję kosztów operacyjnych przedsiębiorstw odzieżowych.

Ile kosztują rozwiązania LS Retail?

Wypełnij formularz i poznaj cenę dla swojej firmy!

Oblicz cenę
LS Retail dla sklepów odzieżowych

Staw czoła wyzwaniom branży odzieżowej

W sklepach odzieżowych nie brakuje problemów – są one związane z zakupami on-line, dostępnością produktów we wszystkich rozmiarach i kolorach, obsługą zwrotów, reklamacji i wymian, ograniczoną przestrzenią w sklepach na towar. Aby sprawnie zarządzać wszystkimi obszarami, potrzebne jest rozwiązanie wspierające realizację procesów na różnych etapach. LS Fashion jest właśnie takim systemem.

Sklepy odzieżowe
Sklep odzieżowy

Strategia omni-channel

Rozwiązanie LS Fashion zapewnia opcje, które dają klientom możliwość przeglądania oferty w sklepie i następnie zrobienia zakupów on-line – i odwrotnie. Mogą także wybrać, w jaki sposób chcą otrzymać swoje zamówienie – z odbiorem własnym czy z dostawą do domu.
Personel wyposażony w mobilne urządzenia POS może przetwarzać płatności oraz pomagać kupującym w wyborze różnych wariantów, a także zamawiać dla nich produkty, jeśli akurat nie ma ich na stanie.

Kompleksowy system dla sklepów odzieżowych

Nowoczesna technologia LS Retail pomoże Ci zwiększyć konkurencyjność biznesu dzięki wydajnemu systemowi LS Fashion. Jest to pełne rozwiązanie bazujące na systemie ERP Microsoft Dynamics 365 Business Central. Integruje wszystkie obszary działalności biznesowej – od POS, po księgowości i zarządzanie zapasami. LS Fashion pomoże Ci w zarządzaniu sklepami odzieżowymi, dostarczając łatwe w użyciu technologie.

Sieci odzieżowe
Sieć odzieżowa

Śledzenie zachowań zakupowych klientów

LS Fashion udostępnia szybki wgląd w historię zakupów oraz wszystkie informacje o klientach. Dzięki temu można łatwo identyfikować profile klientów i na ich podstawie personalizować oferty oraz promocje, które zachęcą ich do podjęcia działania. Można również monitorować lojalność klientów oraz ich nagradzać.

Analityka predykcyjna i zwiększona efektywność zarządzania zapasami

Jeśli klient nie może znaleźć w Twoim sklepie poszukiwanego towaru, stracisz sprzedaż na rzecz konkurencji. LS Fashion udostępnia sprzedawcom detalicznym narzędzia do analityki predykcyjnej i dostarcza prognozy popytu, a także proponuje bardziej skuteczne strategie uzupełniania i alokacji towarów.
Co więcej, sprzedawcy detaliczni redukują liczbę pojawiających się błędów oraz skracają czas przetwarzania zamówień dzięki funkcjonalności skanowania towarów podczas ich przyjmowania na stan, składowania oraz zliczania.

Sklepy odzieżowe - oprogramowanie

W jaki sposób LS Fashion wspiera sprzedaż sieci odzieżowych?

Rozwiązanie do zarządzania siecią sklepów LS Retail koncentruje się na trendach, które będą kształtować nowoczesny handel detaliczny:

Miej pełną kontrolę nad swoim biznesem

Zarządzaj ryzykiem i kontroluj całą firmę poprzez jeden zintegrowany system.

Korzystaj z aktualnych i rzetelnych danych finansowych

Redukuj koszty operacyjne i zwiększaj przychody, eliminując niewłaściwe decyzje i niespójności wynikające z nierzetelnych danych finansowych.

Zwiększ możliwości, jakie daje terminal POS

Zmień terminal POS z prostego urządzania sprzedażowego w przydatne narzędzie wspierające sprzedaż i cross-selling, dostarczając aktualne informacje o zapasach, sklepach oraz lokalizacji.

Zintegruj kanały sprzedaży on-line i off-line

Wprowadź strategię omni-channel i zapewnij swoim klientom spójne doświadczenia zakupowe.

Zapewnij wgląd w aktualne dane

Udostępniaj bieżące dane dla transakcji, promocji lojalnościowych, zwrotów czy kart podarunkowych.

Zyskaj rozwiązanie dopasowane do Twojego biznesu

Zwiększ elastyczność terminala POS dzięki otwartej i łatwo konfigurowalnej aplikacji.

Weź udział w bezpłatnych konsultacjach! 

Nasz ekspert doradzi Ci w wyborze odpowiedniego oprogramowania do sprzedaży detalicznej.  

Skontaktuj się z nami

Poznaj wszystkie nasze produkty dla branży retail

storechart-barshistorythumbs-upmagnifiercrosschevron-downframe-expandlayerstext-align-right