Konferencja dla biznesu: System ERP i CRM w ekosystemie rozwiązań Microsoft
Biorę udział

LS Pay - Electronic Fund Transfer

Oferuj klientom szybkie transakcje zgodne z międzynarodowymi standardami bezpieczeństwa

Jak uporać się z ryzykiem transakcji wątpliwych pod względem bezpieczeństwa?

Ochrona danych to priorytet dla dostawców wszelkiego rodzaju usług. Standardy bezpieczeństwa informacji, mające na celu ograniczenie oszustw związanych z kartami kredytowymi, stają się coraz bardziej restrykcyjne. Dlatego tak ważne jest, aby sprzedawcy detaliczni oraz restauratorzy zaopatrzyli się w oprogramowanie, które sprosta tym wymaganiom. W ten sposób są oni w stanie uniknąć ewentualnych problemów na drodze prawnej i zbudować zaufanie konsumentów, gwarantując transakcje nieobarczone zagrożeniem dla ich finansów czy danych osobowych. Jednocześnie istotnym jest, aby zachować elastyczność i zapewnić klientom możliwość dokonywania płatności takimi kanałami, jakie są dla nich najwygodniejsze.

Obsługa płatności z Electronic Fund Transfer
Płatność kartą z Electronic Fund Transfer

Szybsze i bezpieczniejsze płatności z LS Pay

LS Pay to oprogramowanie elektronicznego transferu środków (ang. Electronic Fund Transfer - EFT), które zapewnia pełną niezawodność oraz zgodność ze standardami EMV i PCI. Sprzedaż może być przy tym realizowana w różnego rodzaju punktach usługowych - restauracjach, sklepach stacjonarnych czy też platformach online.

LS Pay jest w pełni zintegrowany z systemem LS Retail opartym na oprogramowaniu klasy ERP - Microsoft Dynamics 365 Business Central. Rozwiązanie LS Retail oferuje elastyczność w doborze dostawców usług płatniczych (ang. Payment Service Provider - PSP) i gwarantując przy tym ich natychmiastowe wsparcie w różnych regionach. Proponuj szybkie transakcje z dostawcą, który najbardziej ci odpowiada!

Ile kosztują rozwiązania LS Retail?

Wypełnij formularz i poznaj cenę dla swojej firmy!

Oblicz cenę
LS Pay - system elektronicznego transferu środków

Proponuj bezpieczne transakcje w różnych dostępnych kanałach

Wielokanałowe rozwiązanie, takie jak LS Pay, pozwoli ci w pełni wykorzystać możliwości sprzedażowe. Oprogramowanie umożliwia bezpieczne zarządzanie wszystkimi transakcjami klientów - bez względu na fakt, czy odbywają się one w sklepie stacjonarnym, czy może za pośrednictwem sklepu online. Możesz zadbać o ochronę konsumentów, nie odbierając im przy tym szansy wyboru najwygodniejszej dla nich formy zakupów.

Ponadto, LS Pay tworzy w używanym przez ciebie systemie zarządzania token, dzięki czemu transakcje odbywające się w jednym kanale można łatwo zlokalizować we wszystkich terminalach POS. Oznacza to m.in., że twoi klienci mogą kupować produkty w sklepie internetowym, a następnie - w razie konieczności - zwracać je bądź wymieniać w sklepach stacjonarnych.

Płatność bezdotykowa z LS Pay
LS Pay - system Electronic Fund Transfer

Elektroniczny transfer środków zgodny ze standardem EMV i PCI

Zapewnij swoim klientom komfort bezpiecznych zakupów. LS Pay spełnia standardy PCI oraz standardy bezpieczeństwa EMV, a także oferuje bezproblemową integrację z dostawcami usług płatniczych posiadającymi certyfikat PCI.

Co ważne, możesz wybrać dostawcę usług płatniczych, który najbardziej ci odpowiada - bez generowania dodatkowych kosztów integracji. System Electronic Fund Transfer, taki jak LS Pay, oferuje gotowe wsparcie kilku dostawców (PSP) z różnych regionów świata.

Dlaczego warto wybrać LS Pay?

Większy komfort korzystania z LS Retail

Jeżeli zarządzanie Twoją firmą jest na co dzień wspomagane przez system LS Retail, zwiększ maksymalnie bezpieczeństwo transakcji z oferowanym i w pełni kompatybilnym rozszerzeniem, jakim jest LS Pay.

Dedykowany wielu branżom

Rozwiązanie sprawdzi się zarówno z perspektywy sklepów detalicznych, jak też np. hoteli czy punktów gastronomicznych. Bez względu na to, czy zarządzasz niewielkim sklepem, całą siecią handlową, stacją benzynową czy może kawiarnią, elastyczne rozszerzenie w formie elektronicznego transferu środków powinno sprostać twoim potrzebom biznesowym.

Obsługa różnych metod płatności

Klienci twojego punktu usługowego będą mogli korzystać z różnych, najbardziej wygodnych dla nich sposobów zapłaty. Rozwiązanie obsługuje bowiem różne metody transakcji - w tym płatności zbliżeniowe i mobilne portfele. Jest to dobry sposób na zapewnienie konsumentom dobrych doświadczeń zakupowych opartych na elastyczności.

ePOS i mPOS

Z LS Pay możesz pracować z poziomu swojego ulubionego urządzenia. Pozostaje ono bowiem kompatybilne z różnymi typami stacjonarnych oraz mobilnych terminali POS.

Weź udział w bezpłatnych konsultacjach! 

Nasz ekspert doradzi Ci w wyborze odpowiedniego oprogramowania do sprzedaży detalicznej.  

Skontaktuj się z nami

Poznaj wszystkie nasze produkty dla branży retail 

storechart-barshistorymagnifiercrosschevron-downlayerstext-align-right