LS Insight - system Business Intelligence

Rozwiązanie on-cloud dla branży retail oparte na analityce biznesowej

Czy jesteś gotowy prześcignąć konkurencję?

W dzisiejszych czasach przedsiębiorstwa gromadzą większe niż kiedykolwiek ilości danych, z pomocą których są w stanie osiągać lepsze wyniki finansowe niż konkurencja. Sklepy i sieci handlowe różnych rozmiarów analizują transakcje, by wyciągać wnioski i podejmować trafniejsze decyzje biznesowe - takie, z którymi są w stanie zawalczyć o swoją konkurencyjność. Z pomocą przychodzi system Business Intelligence LS Insight.

Aktualne dane pozwalają na poprawę obsługi klienta, zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i online, poprzez monitorowanie potrzeb i kreowanie wyjątkowych wrażeń zakupowych. Mnogość firm w branży retail wymaga lepszego zrozumienia konsumenta - by móc utrzymać się na wymagającym rynku. Wsparcie w tym zakresie zapewnia właśnie analityka biznesowa.

System Business Intelligence LS Insight
Analityka biznesowa w sklepie z LS Insight

Korzystaj z przydatnych informacji i zwiększ wydajność sklepu

Nie musisz prowadzić ogromnej sieci sklepów, ani zatrudniać specjalistów od analizy danych, by czerpać korzyści biznesowe z technologii Business Intelligence. Rozwiązanie LS Insight zagwarantuje Ci dostęp do kluczowych informacji, z którymi będziesz mógł podejmować decyzje związane z Twoją działalnością - wszystko to z poziomu chmury obliczeniowej. Aplikacja dostępna w ramach Microsoft Azure może być użytkowana na dowolnym urządzeniu, zapewniając użytkownikowi funkcje analityczne i predykcyjne oparte na usłudze Power BI. LS Insight pozwala także na łączenie się z zewnętrznymi źródłami danych.

Z rozwiązaniem uzyskujesz dostęp do hurtowni danych oraz gotowych modeli danych, pulpitów nawigacyjnych i szablonów analitycznych. Wszystkie możliwości LS Insight dostępne są w ramach systemu LS Central.

Ile kosztuje system sprzedażowy?

Wypełnij kalkulator i poznaj cenę!

Oblicz cenę
Kalkulator kosztu wdrożenia LS Insight

Szybki dostęp do aktualnych danych z systemem Business Intelligence LS Insight

Nie ma potrzeby, byś w podejmowaniu decyzji biznesowych kierował się przeczuciami. Możesz planować znacznie trafniej, dzięki dostępowi do wskaźników KPI z poziomu dowolnego urządzenia oraz ulubionej przeglądarki internetowej. System Business Intelligence pozwoli ci poprawić wyniki swojej firmy dzięki monitorowaniu aktualnie generowanych informacji - pod znacznie bardziej użytecznym kątem niż dotychczas. Nie ma przy tym znaczenia, czy prowadzisz jeden sklep, czy też zarządzasz operacjami w ramach całej sieci. LS Insight pozwala lepiej poznać bazę klientów i bieżące informacje na temat procesów zachodzących w wielu różnych punktach handlowych.

System Business Intelligence LS Insight
Obsługa w sklepie z LS Insight

Lepsze zarządzanie wydatkami i biznesem

Możesz szybciej podejmować decyzje, by aktywnie zarządzać swoim biznesem. LS Insight oferuje możliwość konfiguracji powiadomień, które otrzymasz w chwili, gdy parametry ustawione dla Twoich sklepów przekroczą limit. Pozwala to na natychmiastowe zajęcie się kluczowymi funkcjami biznesowymi i ich poprawą, bazując na odgórnie ustalonych czynnikach.

Wsparcie dla zespołu sprzedaży, który teraz może osiągać jeszcze więcej

Aby zwiększać sprzedaż i możliwości personelu w zakresie obsługi klienta, należy zapewnić pracownikom dostęp do aktualnych informacji. Z LS Insight dowiesz się, jakie artykuły sprzedają się najlepiej dla której lokalizacji, a także będziesz mógł porównać wyniki sklepów internetowych i stacjonarnych. Z odpowiednią wiedzą usprawnisz sprzedaż cross-celling oraz upselling i wpłyniesz na poprawę ogólnej wydajności.

System Business Intelligence w branży retail
Analityka biznesowa z systemem Business Intelligence

Monitoruj dane z pomocą przejrzystych rozwiązań

Użytkownik ma do dyspozycji interaktywne pulpity nawigacyjne, gotowe raporty i analizy, a także personalizowany widok. Dzięki temu możesz pobierać niezbędne dane sprzedażowe i przekształcać je w przejrzysty, przystępny wizualnie zestaw informacji, z którym łatwiej będzie Ci zawalczyć o swoją konkurencyjność w dzisiejszym środowisku retail. Każda decyzja biznesowa będzie oparta na klarownych faktach przedstawionych w postaci wykresów i grafów, do których będziesz miał dostęp z dowolnego miejsca, o dowolnej porze.

Wsparcie ze strony LS Retail

LS Insight zapewnia korzyści zaawansowanej analityki biznesowej, redukując wszelkie niejasności, jakie mogły występować w dotychczas zbieranych informacjach. LS Retail obsługuje wszystkie ustawienia, przenosząc dane biznesowe do chmury obliczeniowej i tworząc hurtownie danych. Zgromadzone w ten sposób dane możesz poddać analizie z pomocą gotowych pulpitów nawigacyjnych oraz raportów. Możesz wykorzystywać standardowe konfiguracje bądź zaprojektować nowe wizualizacje adekwatne do twoich potrzeb. Graficzny interfejs pozwala użytkownikom na tworzenie spersonalizowanych pulpitów nawigacyjnych i niestandardowych widoków z pomocą opcji "przeciągnij i puść".

System Business Intelligence LS Insight w codziennej pracy sklepu
Darmowy e-boook

10 kluczowych wskaźników efektywności

Dla dyrektorów i prezesów w branży detalicznej

Pobierz e-booka
10 kluczowych wskaźników efektywności
System Business Intelligence LS Insight

Business Intelligence - korzyści dla retail bez ponoszenia ogromnych kosztów inwestycji 

System Business Intelligence taki jak LS Insight funkcjonuje w modelu SaaS (Software as a Service). Oznacza to, że możesz korzystać z wszystkich możliwości zaawansowanej analityki biznesowej bez konieczności inwestowania własnego kapitału informatycznego. Dzięki oparciu oprogramowania na chmurze obliczeniowej, nie musisz angażować własnych analityków czy zespołu IT. Będziesz także miał pewność co do bezpieczeństwa przechowywanych oraz archiwizowanych danych. Rozwijaj swój sklep dzięki usłudze Business Intelligence w chmurze! 

Dlaczego LS Insight to wsparcie dla twojego biznesu?

Korzyści z wdrożenia LS Insight
Wgląd w dane bieżących sprzedaży
Łatwo personalizowane raporty i wykresy
System Business Intelligence wykorzystywany na dowolnym urządzeniu i przeglądarce
Dane zarówno ze sklepów stacjonranych, jak i online
Niska bariera wejścia wynikająca z technologii chmury obliczeniowej

Weź udział w bezpłatnych konsultacjach! 

Nasz ekspert doradzi Ci w wyborze odpowiedniego oprogramowania do sprzedaży detalicznej.  

Skontaktuj się z nami

Poznaj wszystkie nasze produkty dla branży retail 

magnifiercrosschevron-downtext-align-right