LS Express - POS i system księgowy w jednym

System POS on-cloud zintegrowany z Microsoft Dynamics 365 Business Central

Notuj wzrost z odpowiednim systemem POS i systemem księgowym

Małe i średnie firmy funkcjonujące w branży retail muszą zmagać się z bardzo dużą konkurencją. Szczególnie mniejsze sklepy wystawione są na co dzień na szereg wyzwań - począwszy od konieczności zarządzania ogromnymi stanami magazynowymi, poprzez wysoką jakość obsługi klienta, aż po odpowiednie rozkładanie finansów, by móc konkurować ze znacznie większymi przedsiębiorstwami. Pomóc może im w tym LS Express.

Właściciele pojedynczych sklepów mogą mieć pewną trudność w odnalezieniu odpowiedniego systemu do zarządzania, który spełniałby potrzeby ich organizacji. Wiele oprogramowań dostępnych na rynku można podzielić przeważnie na dwie kategorie - zbyt drogie, bądź przystępne cenowo, jednak za mało elastyczne i wydajne. Z myślą o rozwiązaniu tego problemu powstał właśnie LS Express, czyli rozwiązanie łączące w sobie system POS i system księgowy, dedykowany ambitnym przedstawicielom branży retail.

LS Express
Obsługa klienta z LS Express

Przejrzysty i łatwy w obsłudze system POS z funkcjonalnościami wspierającymi księgowość

LS Express to system POS on-cloud przeznaczony dla małych sklepów, które użytkują system Microsoft Dynamics 365 Business Central. Rozszerzenie dedykowane punktom sprzedaży detalicznej jest zintegrowane z pakietem produktów Microsoft, dzięki czemu pozwala na pracę w obrębie jednego systemu - bez potrzeby przełączania się między różnymi aplikacjami. LS Express, bazując na strukturze chmurowej, zapewnia także niższe koszty wdrożenia niż w przypadku systemów POS offline.

Ile kosztują rozwiązania LS Retail?

Wypełnij formularz i poznaj cenę dla swojej firmy!

Oblicz cenę
Kalkulator kosztu wdrożenia LS Express

Potężne narzędzia sprzedaży w znajomym środowisku Microsoft

Aplikacja LS Express jest zintegrowana z systemem Microsoft Dynamics 365 Business Central, dzieląc podobną specyfikę w zakresie interfejsu oraz intuicyjności. Dzięki temu nie musisz opuszczać aplikacji, by zarządzać towarami, sprzedażą czy księgowością w ramach wspólnego środowiska. 

Pełna integracja z pakietem Microsoft daje wiele możliwości, jeżeli chodzi o podwyższanie poziomu usług czy zwiększanie rentowności. Personalizuj pokwitowania sprzedaży, dodając własne logo bądź pozdrowienia w Microsoft Word, a także korzystaj z historii sprzedaży za pośrednictwem usługi Power BI, by optymalizować transakcje.

System LS Express
Praca w sklepie z LS Express

Płać jedynie za te zasoby, których faktycznie potrzebujesz

Dzięki oparciu rozwiązania o technologię chmury obliczeniowej możesz znacząco zmniejszyć koszty użytkowania. Korzystając z LS Express płacisz bowiem jedynie za te zasoby, z których rzeczywiście korzystasz - możesz wybrać liczbę punktów obsługi sprzedaży, która odpowiada Twojej firmie. Jeżeli w sezonie zakupowym zajdzie konieczność zmiany ilości POS, masz możliwość ich zwiększania lub zmniejszania zgodnie z aktualnymi oczekiwaniami. Co więcej, nie musisz dysponować do tego własnym działem IT.

Pracuj z LS Express na dowolnym urządzeniu, w oparciu o pełne dane

Aplikacja LS Express działa na dowolnym urządzeniu z dostępem do internetu, zapewniając w pełni responsywny interfejs. Możesz użytkować ją na tablecie, laptopie czy telefonie w przeglądarce internetowej - oprogramowanie współpracuje z systemem iOS, Windows oraz Android. LS Express jest programem zoptymalizowanym pod kątem ekranów dotykowych, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom współczesnych firm, którym zależy na elastycznym i mobilnym punkcie sprzedaży. Logując się do systemu możesz monitorować sprzedaż w czasie rzeczywistym, niezależnie od Twojej lokalizacji. Technologia chmury obliczeniowej zapewni Ci dostęp do aktualnych informacji na każdym urządzeniu.

LS Express - POS i księgowość
Darmowy e-boook

Zagrożenia i wyzwania dla handlu

Przewodnik po współczesnych trendach w retail

Pobierz e-booka
Zagrożenia i wyzwania dla handlu
LS Express - system POS i system księgowy

Zapewnij wysoką jakość usług z mobilną siecią POS

Dzięki dostosowaniu do działania na różnych urządzeniach, aplikacja pozwala na obsługę klientów w sklepie, udzielanie im niezbędnych informacji o produktach i finalizację sprzedaży bez względu na ich lokalizację. Niezależnie od nośnika czy przeglądarki, system zachowuje znajomy interfejs Microsoft, dzięki czemu użytkownikom łatwo jest znaleźć potrzebne funkcje lub informacje.

Swoim klientom masz możliwość zapewnienia najbardziej wygodnej dla nich formy płatności: w postaci gotówki, bonów, karty płatniczej, kuponów - czy też kilku opcji na raz. Możesz tworzyć i przesyłać mailowo faktury oraz potwierdzenia sprzedaży, a także w prosty sposób zarządzać zwrotami towarów.

Twoja praca będzie przyjemniejsza z systemem POS on-cloud LS Express

Korzyści z pracy z LS Express
Prosty do wdrożenia i utrzymania

Konfiguracja LS Express jest skrócona do minimum, by móc rozpocząć proces sprzedaży

Zoptymalizowany i responsywny

Użytkuj system na dowolnym urządzeniu i dowolnej przeglądarce internetowej

Aktualizowany na bieżąco

LS Express jest aktualizowany automatycznie

Znajome środowisko biznesowe

Jeżeli miałeś wcześniej do czynienia z produktami Microsoft, takimi jak choćby Microsoft 365 (dawniej Office 365), system nie sprawi Ci żadnych trudności!

Niższe koszty

Rozwiązanie on-cloud pozwala zmniejszyć wydatki zarówno na wdrożenie aplikacji, jak i jej utrzymanie

Zarządzaj swoim biznesem wszędzie i o każdej porze

Z oprogramowaniem zawsze będziesz miał dostęp do kompletnych i aktualnych informacji dotyczących Twojego sklepu

Więcej korzyści z użytkowania LS Express

Zarządzanie paragonami

Drukuj pokwitowania oraz faktury sprzedażowe lub wysyłaj je mailowo bezpośrednio do klientów.

Zwrot towarów

Oferuj klientom wymianę produktów, zwrot pieniędzy lub wymianę na karty podarunkowe.

Różne metody płatności

Przyjmuj gotówkę, vouchery, karty płatnicze, kupony lub łącz ze sobą kilka opcji płatności.

Zarządzanie transakcjami

Z systemem możesz zawieszać oraz wznawiać transakcje w POS.

Wyszukiwanie produktów

LS Express oferuje funkcję wyszukiwania towarów - wystarczy zeskanować kod kreskowy bądź skorzystać z nazwy artykułu lub jego numeru.

Łatwiejsza księgowość

Usprawnij procesy księgowe i zyskaj pełen wgląd w rozliczenia Twojego sklepu.

Weź udział w bezpłatnych konsultacjach! 

Nasz ekspert doradzi Ci w wyborze odpowiedniego oprogramowania do sprzedaży detalicznej.  

Skontaktuj się z nami

Poznaj wszystkie nasze produkty dla branży retail 

storechart-barshistorythumbs-upmagnifiercrosschevron-downframe-expandlayerstext-align-right