Zintegrowany system ERP dla branży retail

Zarządzaj procesami biznesowymi poprzez spójne oprogramowanie

System ERP Microsoft Dynamics 365 Business Central I LS Central – pakiet zintegrowanych rozwiązań dla sieci sklepów

Pozbądź się przestarzałych systemów czy skomplikowanych integracji. Podejmuj decyzje biznesowego oparte na danych, usprawniaj współpracę, zwiększaj produktywność i zadbaj o płynną działalność Twojego biznesu. Program LS Central rozszerza możliwości Microsoft Dynamics 365 Business Central – zaawansowanego systemu ERP. Dzięki połączeniu tych dwóch rozwiązań zyskujesz zarówno wszystkie korzyści, jakie daje rozbudowany system Microsoft Dynamics 365 Business Central, jak i funkcjonalności dla handlu detalicznego – jak POS, e-commerce, zarządzanie klientami i nie tylko.

Microsoft Dynamics 365 Business Central
Darmowy e-boook

Zagrożenia i wyzwania dla handlu

Przewodnik po współczesnych trendach w retail

Pobierz e-booka
e+j,2ejv[
System ERP Microsoft Dynamics 365 Business Central

Dlaczego warto wybrać system ERP?

System do planowania zasobami przedsiębiorstwa to oprogramowanie, które pozwala na zarządzanie procesami, które są kluczowe dla prowadzenia działalności – jak finansami i księgowością, towarami i łańcuchem dostaw, relacjami z klientami, zasobami ludzkimi itd. System ERP Microsoft Dynamics 365 Business Central pozwoli Ci realizować zadania i cele.

Łańcuch dostaw i magazyny 

Maksymalizuj rentowności zakupów, produkcji i zarządzania magazynem. Współpracuj z dostawcami, optymalizuj swoje magazyny oraz proces kompletacji, zarządzaj listami materiałów (BOM) i produkuj, nie przekraczając swoich możliwości dostaw oraz wydajności.  

Sprzedaż i marketing 

Zarządzaj procesem sprzedaży – od potencjalnych klientów po tworzenie ofert sprzedaży i wystawianie faktur – w ramach rozwiązań Microsoft. Utrzymuj przejrzysty i spójny przegląd umów, klientów oraz operacji serwisowych.  

Administrowanie w systemie / Administracja 

Zarządzaj uprawnieniami i udostępniaj użytkownikom tylko określone informacje i operacje. Przypisuj role, aby każdy pracownik mógł łatwo uzyskać dostęp do funkcji, które są istotne dla jego roli zakresu obowiązków. Dostosuj interfejs do swoich procesów biznesowych i zyskuj nowe możliwości dzięki dodatkowym zintegrowanym aplikacjom. 

System ERP i system do zarządzania sklepami – spójne rozwiązanie do zarządzania biznesem w branży retail

LS Central oraz system ERP Microsoft Dynamics 365 Business Central działają jako jedno rozwiązanie. Otrzymujesz spójne środowisko, zapewniające te same doświadczenia użytkownikom. Informacje są gromadzone w jednej bazie danych i przepływają płynni i automatycznie pomiędzy systemem ERP a LS Central.  

Nie ma konieczności klikania przycisków zamknij sprzedaż czy zrealizuj zwrot – zostanie to natychmiastowo odnotowane w Księdze Głównej. Zmień cenę lub liczbę towaru, a we wszystkich punkty sprzedaży zostanie to automatycznie zaktualizowane.

Praca z Dynamics 365 Business Central
Dynamics 365 Business Central

Rozwijaj możliwości oprogramowania, aby pozostać konkurencyjnym

System Microsoft Dynamics 365 Business Central został tak zaprojektowany, aby można go było łatwo rozbudowywać i rozwijać.  

  • Pracuj w ekosystemie rozwiązań biznesowych Microsoft 

    System ERP jest w pełni zintegrowany z pakietem aplikacji biurowych Microsoft – od Microsoft 365 (dawniej Office 365) po aplikacje Power Apps. Realizuj swoje zadania szybciej, nie trać czasu na wyszukiwanie i przenoszenie informacji do oddzielnych aplikacji.  
  • Rozszerzaj funkcjonalności dzięki aplikacjom 

    Jeśli potrzebujesz określonej funkcjonalności dla swojego regionu czy branży, lub masz inne specyficzne wymagania, możesz skorzystać z certyfikowanych dodatków oferowanych przez sieć partnerów Microsoft. Rozwiązania chmurowe znajdziesz na platformie Microsoft AppSource 

Chmurowy system ERP dla elastycznych firm międzynarodowych

System ERP Microsoft Dynamics 365 Business Central jest dostępny w modelu tradycyjnym, hybrydowym oraz – coraz bardziej popularnym – chmurowym (SaaS). Jest to warta rozważenia opcja dla szybko rozwijających się, zwinnych firm retail, międzynarodowych sieci sklepów oraz przedsiębiorstw, które potrzebują dostępu do swoich danych w czasie rzeczywistym, aby spierać swoich pracowników – w zależności od pełnionych ról, lokalizacji i języków.

Wyświetlaj informacje w podróży lub ze swojego zdalnego biura na dowolnym urządzeniu z systemem Windows, iOS czy Android.

Business Central jest dostępny w kilkudziesięciu językach, co pozwoli CI wyeliminować bariery językowe.

Dostęp tylko do tych danych, które są istotne dla danej roli. Administratorzy mogą definiować i zarządzać tym, co każdy typ użytkownika może zobaczyć i zrobić w swoim interfejsie.

Bezpieczne przechowywanie i przesyłanie danych w przedsiębiorstwie dzięki szyfrowaniu w centrum danych Microsoft.

Weź udział w bezpłatnych konsultacjach! 

Nasz ekspert doradzi Ci w wyborze odpowiedniego oprogramowania do sprzedaży detalicznej.  

Skontaktuj się z nami

Poznaj wszystkie nasze produkty dla branży retail 

cloudshirtscreenchart-barsselectearthhistorymagnifiercrosschevron-downtext-align-right