Zintegrowany system ERP dla branży retail

Zarządzaj procesami biznesowymi poprzez spójne oprogramowanie

System ERP Microsoft Dynamics 365 Business Central I LS Central – pakiet zintegrowanych rozwiązań dla sieci sklepów

Pozbądź się przestarzałych systemów czy skomplikowanych integracji. Podejmuj decyzje biznesowego oparte na danych, usprawniaj współpracę, zwiększaj produktywność i zadbaj o płynną działalność Twojego biznesu. Program LS Central rozszerza możliwości Microsoft Dynamics 365 Business Central – zaawansowanego systemu ERP. Dzięki połączeniu tych dwóch rozwiązań zyskujesz zarówno wszystkie korzyści, jakie daje rozbudowany system Microsoft Dynamics 365 Business Central, jak i funkcjonalności dla handlu detalicznego – jak POS, e-commerce, zarządzanie klientami i nie tylko.

Microsoft Dynamics 365 Business Central
Darmowy e-boook

Zagrożenia i wyzwania dla handlu

Przewodnik po współczesnych trendach w retail

Pobierz e-booka
Zagrożenia i wyzwania dla handlu
System ERP Microsoft Dynamics 365 Business Central

Dlaczego warto wybrać system ERP?

System do planowania zasobami przedsiębiorstwa to oprogramowanie, które pozwala na zarządzanie procesami, które są kluczowe dla prowadzenia działalności – jak finansami i księgowością, towarami i łańcuchem dostaw, relacjami z klientami, zasobami ludzkimi itd. System ERP Microsoft Dynamics 365 Business Central pozwoli Ci realizować zadania i cele.

Łańcuch dostaw i magazyny 

Maksymalizuj rentowności zakupów, produkcji i zarządzania magazynem. Współpracuj z dostawcami, optymalizuj swoje magazyny oraz proces kompletacji, zarządzaj listami materiałów (BOM) i produkuj, nie przekraczając swoich możliwości dostaw oraz wydajności.  

Sprzedaż i marketing 

Zarządzaj procesem sprzedaży – od potencjalnych klientów po tworzenie ofert sprzedaży i wystawianie faktur – w ramach rozwiązań Microsoft. Utrzymuj przejrzysty i spójny przegląd umów, klientów oraz operacji serwisowych.  

Administrowanie w systemie / Administracja 

Zarządzaj uprawnieniami i udostępniaj użytkownikom tylko określone informacje i operacje. Przypisuj role, aby każdy pracownik mógł łatwo uzyskać dostęp do funkcji, które są istotne dla jego roli zakresu obowiązków. Dostosuj interfejs do swoich procesów biznesowych i zyskuj nowe możliwości dzięki dodatkowym zintegrowanym aplikacjom. 

System ERP i system do zarządzania sklepami – spójne rozwiązanie do zarządzania biznesem w branży retail

LS Central oraz system ERP Microsoft Dynamics 365 Business Central działają jako jedno rozwiązanie. Otrzymujesz spójne środowisko, zapewniające te same doświadczenia użytkownikom. Informacje są gromadzone w jednej bazie danych i przepływają płynni i automatycznie pomiędzy systemem ERP a LS Central.  

Nie ma konieczności klikania przycisków zamknij sprzedaż czy zrealizuj zwrot – zostanie to natychmiastowo odnotowane w Księdze Głównej. Zmień cenę lub liczbę towaru, a we wszystkich punkty sprzedaży zostanie to automatycznie zaktualizowane.

Praca z Dynamics 365 Business Central
Dynamics 365 Business Central

Rozwijaj możliwości oprogramowania, aby pozostać konkurencyjnym

System Microsoft Dynamics 365 Business Central został tak zaprojektowany, aby można go było łatwo rozbudowywać i rozwijać.  

  • Pracuj w ekosystemie rozwiązań biznesowych Microsoft 

    System ERP jest w pełni zintegrowany z pakietem aplikacji biurowych Microsoft – od Microsoft 365 (dawniej Office 365) po aplikacje Power Apps. Realizuj swoje zadania szybciej, nie trać czasu na wyszukiwanie i przenoszenie informacji do oddzielnych aplikacji.  
  • Rozszerzaj funkcjonalności dzięki aplikacjom 

    Jeśli potrzebujesz określonej funkcjonalności dla swojego regionu czy branży, lub masz inne specyficzne wymagania, możesz skorzystać z certyfikowanych dodatków oferowanych przez sieć partnerów Microsoft. Rozwiązania chmurowe znajdziesz na platformie Microsoft AppSource 

Chmurowy system ERP dla elastycznych firm międzynarodowych

System ERP Microsoft Dynamics 365 Business Central jest dostępny w modelu tradycyjnym, hybrydowym oraz – coraz bardziej popularnym – chmurowym (SaaS). Jest to warta rozważenia opcja dla szybko rozwijających się, zwinnych firm retail, międzynarodowych sieci sklepów oraz przedsiębiorstw, które potrzebują dostępu do swoich danych w czasie rzeczywistym, aby spierać swoich pracowników – w zależności od pełnionych ról, lokalizacji i języków.

Wyświetlaj informacje w podróży lub ze swojego zdalnego biura na dowolnym urządzeniu z systemem Windows, iOS czy Android.

Business Central jest dostępny w kilkudziesięciu językach, co pozwoli CI wyeliminować bariery językowe.

Dostęp tylko do tych danych, które są istotne dla danej roli. Administratorzy mogą definiować i zarządzać tym, co każdy typ użytkownika może zobaczyć i zrobić w swoim interfejsie.

Bezpieczne przechowywanie i przesyłanie danych w przedsiębiorstwie dzięki szyfrowaniu w centrum danych Microsoft.

Weź udział w bezpłatnych konsultacjach! 

Nasz ekspert doradzi Ci w wyborze odpowiedniego oprogramowania do sprzedaży detalicznej.  

Skontaktuj się z nami

Poznaj wszystkie nasze produkty dla branży retail 

cloudshirtscreenchart-barsselectearthhistorymagnifiercrosschevron-downtext-align-right