LS POS

Płynne zarządzanie punktami sprzedaży detalicznej

Wyższy poziom współpracy z systemem POS

Zmień swój terminal POS z prostego urządzenia sprzedażowego na asystenta sprzedaży Point of Sale. Dzięki LS Central POS twoi pracownicy mogą używać systemu jako inteligentnego asystenta, który wspomoże ich w takich czynnościach, jak: szczegółowy przegląd produktów i dostępności zapasów, zamówienia dla klientów czy dostarczanie spersonalizowanych usług i rekomendacji produktów.

Urządzenia POS mogą pracować zarówno w trybie online, jak i offline, gwarantując stabilność użytkowania. Nawet jeżeli korzystasz z LS Central w modelu SaaS, działającego w chmurze obliczeniowej i zintegrowanego z Dynamics 365 Business Central, zawsze możesz obsługiwać klientów - również mimo ewentualnego przerwania połączenia z internetem.

LS Central POS
LS Central POS

EPOS i mobilny POS

LS Central POS przystosowany jest do działania na twoim ulubionym urządzeniu - komputerze, tablecie czy innym urządzeniu mobilnym. Dzięki temu, bez względu na swoją lokalizację masz możliwość: 

  • bezpiecznego przetwarzania płatności zgodnie ze standardami EMV i PCI dzięki funkcji LS Pay
  • wykonywania krytycznych funkcji zaplecza i inwentaryzacji; 
  • sprawdzania dostępności produktów we wszystkich sklepach i na magazynach oraz zamawiania brakujących pozycji. 
Darmowy e-boook

Zagrożenia i wyzwania dla handlu

Przewodnik po współczesnych trendach w retail

Pobierz e-booka
Zagrożenia i wyzwania dla handlu

Sprzedawaj w trybie offline i online

Jeżeli borykasz się z niestabilnym połączeniem internetowym, nie będzie to dłużej stanowiło problemu. Podczas gdy większość punktów POS w chmurze nie działa bez połączenia z internetem, uniemożliwiając przetwarzanie transakcji w przypadku awarii, LS Central POS działa również w trybie offline. Oznacza to, że bez względu na okoliczności masz możliwość obsługi transakcji i sprzedaży produktów. 

System POS dla Twojego sklepu
LS Central POS

Popraw wyniki sprzedaży z inteligentnym asystentem

Uruchamiając system POS w trybie klienta, możesz zapewnić pracownikom swojego sklepu dostęp do całego katalogu produktów. W działaniach sprzedażowych bardzo pomocne mogą okazać się wizualizacje artykułów. Dzięki widokowi klienta, który dostępny jest w każdej wersji LS Central, możesz przeglądać wszystkie produkty dostępne w każdym sklepie, magazynie czy nawet te dostępne u dostawców. Porównuj pozycje wraz z ich szczegółowymi informacjami oraz pomóż klientom dobrać artykuły dokładnie dopasowane do ich stylu i oczekiwań.

Czego więcej możesz spodziewać się po LS POS?

LS Central POS
Uzupełnianie zapasów

Jeżeli artykuł lub określony rozmiar czy kolor nie jest obecnie dostępny, pracownicy mogą pozyskać go z innego sklepu, magazynu czy nawet bezpośrednio od dostawcy, korzystając z systemu POS. Klient będzie mógł odebrać przedmiot w dowolnym sklepie lub skorzystać z wysyłki do domu.

Opcja autoskanowania i samodzielnej płatności

Wybierz kombinację tradycyjnych kas kontrolnych, systemów samokasujących i kas samoobsługowych czy nawet kiosków - zależnie od tego, co najlepiej pasuje do twojego sklepu. LS Central przystosowany jest do działania na różnych typach sprzętu, dzięki czemu pomoże ci dobrać najlepszą konfigurację.

Personalizowane propozycje

Funkcjonalność LS Recommend dostępna w ramach LS Central pozwala na prowadzenie historii zakupów twoich klientów z wykorzystaniem sztucznej inteligencji i silnika rekomendacji. Dzięki temu będziesz otrzymywał propozycje rekomendowanych produktów. Twoi pracownicy zobaczą sugestie bezpośrednio w systemie POS.

Korzyści z systemu LS Central POS dla twojego sklepu

Szybsze szkolenie personelu

Poświęcaj mniej czasu na szkolenie swoich pracowników dzięki wysoce intuicyjnemu interfejsowi graficznemu i znajomemu środowisku Microsoft.

Widok oparty na rolach

Pracownicy widzą tylko te opcje, które są dla nich niezbędne - w oparciu o role oraz uprawnienia użytkowników. Niweluje to ryzyko oszustw i zwiększa wygodę codziennej obsługi.

Łatwe zwroty

W prosty sposób możesz przeglądać historię zakupów i realizować zwroty środków za produkty nabyte w dowolnym ze swoich sklepów.

Bezpieczne płatności z LS Pay

Gwarantuj elastyczne płatności przystosowane do standardów bezpieczeństwa. Akceptuj płatności zbliżeniowe, karty, karty podarunkowe, gotówkę bądź mieszane warianty płatności.

Weź udział w bezpłatnych konsultacjach! 

Nasz ekspert doradzi Ci w wyborze odpowiedniego oprogramowania do sprzedaży detalicznej.  

Skontaktuj się z nami

Poznaj wszystkie nasze produkty dla branży retail 

storechart-barshistorymagnifiercrosschevron-downlayerstext-align-right