Zapewniaj swoim klientom spójne doświadczenia zakupowe on-line i off-line dzięki oprogramowaniu e-commerce

Pozwól klientom decydować, jak będzie wyglądała ich ścieżka zakupowa

Obserwuj trendy w obszarze e-commerce, wyróżnij się spośród konkurencji i przyciągnij klientów

Najwięcej możliwości zyskasz, prowadząc sprzedaż w sklepie internetowym oraz sklepach stacjonarnych, korzystając z tego samego oprogramowania. System dla handlu detalicznego LS Central pozwala uprościć działanie całego biznesu, integrując jego obszary, wszystkie kanały sprzedaży i pozwalając na wdrożenie kompleksowej strategii omni-channel. Dzięki temu możesz dać swoim klientom możliwość wyboru, kiedy, gdzie oraz w jaki sposób będą przeglądać produkty w Twojej ofercie i robić zakupy. 

Poprzez platformę e-commerce klienci mogą w każdej chwili sprawdzać dostępność produktów, zamawiać je i decydować, czy sami odbiorą je w sklepie, czy wolą otrzymać dostawę do domu. Poza tym otrzymają spersonalizowane oferty, rabaty czy rekomendacje. Niezależnie od tego, jaka jest strategia omni-channel Twojej firmy, z LS Central możesz łatwo ją realizować.

e-commerce w systemie LS Retail
Praca w e-commerce

Buduj zaufanie wśród swoich klientów

Zintegrowany system sprzedażowy pozwoli Ci gromadzić i porządkować wszystkie informacje (m.in. ceny, informacje o produktach i ich dostępności) w jednym miejscu – systemie ERP. Wszystkie punkty styku, w tym witryna e-commerce, komunikują się z ERP i na bieżąco wymieniają informacje. Zatem nie ma konieczności ręcznego importowania danych czy plików, ponieważ system obsługuje ten proces całkowicie automatycznie. Bez dodatkowego nakładu pracy możesz zadbać o to, żeby wszystkie informacje wyświetlane w sklepie internetowym były zawsze aktualne i spójne. Nie ryzykujesz, że klient zamówi towar niedostępny już na stanie.  

Darmowy e-boook

10 kluczowych wskaźników efektywności

Dla dyrektorów i prezesów w branży detalicznej

Pobierz e-booka
10 kluczowych wskaźników efektywności

System zintegrowany z platformami e-commerce

Aby dostarczać jeszcze więcej możliwości przedsiębiorcom branży retail, LS Retail współpracuje z niektórymi z najbardziej znanych na świecie dostawców platform e-commerce. Dzięki temu możliwa jest natychmiastowa integracja systemu LS Central z Magento, Avensia Storefront i DynamicwebNajtrudniejsza praca związana z integracją została już wykonana, zatem nie wiąże się to z czasochłonnymi i kosztownymi pracami integracyjnymi. Firmy korzystające z tych rozwiązań, mogą cieszyć się z płynnej komunikacji między kanałami oraz jednym widokiem informacji o klientach i produktach. Co więcej, wszystkie funkcje i aktualizacje w obszarze tych integracji są przeprowadzane automatycznie.

Obsługa witryn e-commerce z LS Retail
Obsługa e-commerce z LS Central

Strategia omni-channel z LS Central

Pozwól swoim klientom wybierać, jak, kiedy i gdzie chcą robić zakupy i je odbierać. Dzięki LS Central wszystkie kanały sprzedaży są zsynchronizowane i można zarządzać nimi jak jednym – a tego właśnie oczekują od Ciebie klienci. Możesz łatwo oferować klientom następujące opcje: 

  • złożenie zamówienia on-line i dostarczenia przesyłki do domu, 
  • click & collect – możliwość zamówienia on-line i odbioru w sklepie, 
  • wymiana produktów zakupionych on-line w dowolnym sklepie stacjonarnym, 
  • zwrot produktów zakupionych w sklepie on-line w dowolnym sklepie stacjonarnym, 
  • zbieranie punktów lojalnościowych za zakupy on-line i off-line.

Zapewnij spójne doświadczenia zakupowe we wszystkich kanałach sprzedaży

Pozwól klientom robić zakupy przez dowolne urządzenie
Platforma e-commerce jest responsywna, dzięki czemu klienci mogą przeglądać produkty i robić zakupy na dowolnym urządzeniu. 
Zwiększaj sprzedaż poprzez cross-selling
LS Central wykorzystuje technologię sztucznej inteligencji, aby proponować zakup dodatkowych produktów na podstawie poprzednich zakupów klientów oraz ich gustów.
Zintegruj system z zewnętrznym dostawcą systemu e-commerce
Jeśli chcesz korzystać z innej platformy e-commerce, nie ma problemu. System LS Central jest otwarty na integracje, zatem masz wiele możliwości łączenia go z innymi rozwiązaniami.
Zintegruj system z innymi platformami e-commerce
LS Central jest zintegrowany także z rozwiązaniami Shopify i WooCommerce. Te integracje są stworzone i utrzymywane przez zewnętrznych dostawców.

Weź udział w bezpłatnych konsultacjach! 

Nasz ekspert doradzi Ci w wyborze odpowiedniego oprogramowania do sprzedaży detalicznej.  

Skontaktuj się z nami

Poznaj wszystkie nasze produkty dla branży retail 

storechart-barshistorymagnifiercrosschevron-downlayerstext-align-right