LS Retail - oprogramowanie sprzedaży detalicznej

Nowy wymiar zarządzania sklepem

LS Retail - zintegrowany system dla handlu detalicznego

Jeżeli zarządzasz sklepem lub nawet całą siecią handlową i korzystasz w nich z wielu różnych rozwiązań informatycznych wspomagających zarządzanie, z pewnością warto rozważyć wprowadzenie jednego programu do sprzedaży detalicznej. Naprzeciw tej potrzebie wychodzi LS Retail - system typu "all-in-one", zintegrowany i rozszerzający możliwości Dynamics 365 Business Central, czyli wiodącego oprogramowania ERP od firmy Microsoft.

LS Retail oferuje spójną platformę do koordynowania procesów finansowych, punktów sprzedaży POS, operacji sklepowych, łańcucha dostaw czy handlu elektronicznego. Oznacza to, że aby sprawnie rozwijać swój biznes możesz użytkować tylko jedno oprogramowanie do sprzedaży detalicznej. W przeciwieństwie do wielu niezintegrowanych ze sobą rozwiązań, jedna, ujednolicona platforma umożliwi ci kompleksowy dostęp do danych wykorzystywanych w codziennych przepływach pracy.

LS Retail - program sprzedaży detalicznej
Darmowy e-boook

LS Central

Retail w prostej formie

Pobierz e-booka
Obsługa stanowisk z LS Retail

Wsparcie na każdym stanowisku

Dzięki LS Retail wszyscy pracownicy mogą otrzymać dostęp do aktualnych informacji i funkcji niezbędnych do odpowiedniej realizacji zadań. Decydujesz o tym, jaki zakres danych widoczny jest dla danych użytkowników na podstawie przypisanej im roli i poziomu uprawnień. Odpowiednio dobrany system to podstawa prawidłowej komunikacji w obrębie twojego sklepu.

Pełna kontrola nad biznesem

Odpowiednie oprogramowanie sprzedaży detalicznej udostępni ci wgląd to kompleksowych informacji na temat wszystkich - również tych bieżących - procesów zachodzących w twoich sklepach. W oparciu o dane możesz ujednolicać standardowe działania w ramach różnych kanałów, branż czy lokalizacji. System retail pozwoli ci także śledzić cały łańcuch dostaw, by odpowiednio dysponować zapasami.

Masz możliwość tworzenia raportów ad hoc, zarządzania cenami, produktami, ofertami oraz kampaniami z HQ. Wykorzystywana w ramach narzędzia sztuczna inteligencja stanowi natomiast podstawę do lepszego zrozumienia potrzeb klientów i trafionej personalizacji oferty. Oprogramowanie podlega konfiguracji, by dostosować je do prawnych i podatkowych wymagań danej lokalizacji.

LS Retail - program do sprzedaży detalicznej
LS Retail - oprogramowanie sprzedaży detalicznej

Zwiększ sprzedaż offline i online

Oferuj swoim klientom doskonałe wrażenia zakupowe i buduj nowe interakcje, wykorzystując możliwości wielu kanałów - zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i platformach ecommerce. Dzięki analizie wydajności możesz decydować się na rozmaite nowe scenariusze budowania strategii, z wykorzystaniem promocji, programów lojalnościowych czy personalizowanych ofert. Korzystanie z systemu pozwoli ci łatwiej dostosowywać ceny do rzeczywistego popytu oraz przekuwać historie sprzedaży w pomysły na skuteczne kampanie. Dostrzegaj trendy i optymalizuj asortyment w poszczególnych sklepach detalicznych!

Weź udział w bezpłatnych konsultacjach!

Nasz ekspert doradzi Ci w wyborze odpowiedniego oprogramowania do sprzedaży detalicznej.

Skontaktuj się z nami
Darmowe konsultacje na temat LS Retail

Buduj relacje z klientami

By zachęcić klientów do powrotu należy odpowiadać na ich aktualne potrzeby. W tym celu niezbędnym jest oferowanie doświadczeń zakupowych wzbudzających zaufanie - bezpiecznych płatności zbliżeniowych, indywidualnych konsultacji sprzedażowych, dostępu to informacji o ilości asortymentu, zakupów samoobsługowych czy łatwych zwrotów bądź wymian online i stacjonarnie. Program do sprzedaży detalicznej taki jak LS Retail jest w stanie to zapewnić. Oprócz tego, jako sprzedawca będziesz posiadał kompletną wiedzę na temat dotychczasowych historii i preferencji zakupowych, aby odpowiednio definiować trendy i uzupełniać zapasy w oparciu o rzeczywisty popyt na dane produkty.

Obsługa klientów z programem sprzedaży detalicznej LS Retail
LS Retail

Zmniejsz koszty i maksymalizuj przychody

Korzystanie z wielu różnych oprogramowań dla handlu generuje niższą efektywność. Zastosowanie jednego, zintegrowanego rozwiązania wiąże się natomiast z szeregiem korzyści, takich jak dostęp do spójnych i wiarygodnych danych finansowych czy danych niezbędnych do sprecyzowania strat i nieefektywnego dysponowania zapasami. Z odpowiednimi informacjami oraz monitoringiem swoich KPI jesteś w stanie łatwiej budować sensowne strategie. System pozwala również na wprowadzenie szerokiej automatyzacji, ograniczenie pracy ręcznej (często generującej błędy) i organizację szybszego szkolenia pracowników do wielu ról, którym muszą sprostać na co dzień, by działać efektywnie.

Ile kosztuje system sprzedażowy?

Wypełnij kalkulator i poznaj cenę!

Oblicz cenę
Kalkulator kosztów LS Retail

Korzystaj z zalet chmury obliczeniowej

LS Retail jest oprogramowaniem do sprzedaży detalicznej dostępnym w formie usługi (SaaS) obsługiwanej z poziomu chmury Microsoft Dynamics 365. Wiąże się to z ogromnymi udogodnieniami dla twojego sklepu. Po pierwsze, nie musisz martwić się o aktualizacje, które to dostarczane są automatycznie. Po drugie, w prosty sposób możesz dodawać nowe funkcjonalności, dodatkowe aplikacje oparte na sztucznej inteligencji czy wdrażać zaawansowaną analitykę danych - bez ponoszenia wysokich kosztów początkowych. Trzecią zaletą oprogramowania LS Central w chmurze jest stabilność transakcji, które to mogą być realizowane nawet w trybie offline.

LS Retail

Główne zalety LS Retail - zintegrowanego oprogramowania sprzedaży detalicznej

Dzięki LS Retail możesz zarządzać wszystkimi operacjami i procesami biznesowymi w jednym środowisku i mieć dostęp do niezbędnych informacji z poziomu jednej bazy danych!

POS
Finalizuj sprzedaż, śledź i zamawiaj towary, proponuj personalizowane oferty oraz zarządzaj zapasami i danymi klientów.
Integracja z systemem ERP
LS Retail oparty jest na systemie Microsoft Dynamics 365 Business Central - jednym z czołowych oprogramowań ERP na świecie.
Uzupełnianie zapasów
Korzystaj z ręcznych oraz automatycznych narzędzi do uzupełniania zapasów. Dzięki temu utrzymasz ich optymalny poziom we wszystkich sklepach stacjonarnych i internetowych.
ecommerce
LS Retail bezproblemowo łączy się z platformami ecommerce, dzięki czemu możesz oferować klientom wygodne ścieżki zakupów.
Lojalność
Buduj lojalność klientów z personalizowanymi ofertami i interakcjami.
Zarządzanie personelem
Łatwiej będzie ci kontrolować harmonogramy i koszty wydatki przeznaczone na personel, a także maksymalizować produktywność pracowników.
Zaawansowana analityka
Buduj strategie sprzedaży, bazując na wiarygodnych informacjach dostarczanych w czasie rzeczywistym. Stosuj analizy oparte na sztucznej inteligencji, by podejmować lepsze decyzje biznesowe.

Weź udział w bezpłatnych konsultacjach! 

Nasz ekspert doradzi Ci w wyborze odpowiedniego oprogramowania do sprzedaży detalicznej.  

Skontaktuj się z nami
star-halfuserscartscreenlaptop-phonechart-barssyncmagnifiercrosslistchevron-downarrow-leftarrow-righttext-align-right