Konferencja dla biznesu: System ERP i CRM w ekosystemie rozwiązań Microsoft
Biorę udział

Wybierz najlepszy system do zarządzania Twoją siecią sklepów

Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji z ekspertem retail i ERP, by poznać:

funkcjonalności dobrane do konkretnych potrzeb branżowych
możliwości systemu LS Central
koszty wdrożenia ERP i licencji
proces wdrożenia w firmie
dodatkowe rozwiązania branżowe i biznesowe
aktualizacje i rozwój oprogramowania

Do kogo skierowane są konsultacje z ekspertem retail i ERP?

Do wzięcia udziału w konsultacjach zapraszamy przedsiębiorców działających w branży handlu detalicznego. 

Ubrania i moda
Meble i wyposażenie wnętrz 
Elektronika 
Biżuteria i zegarki 
Sprzęt sportowy 
Zdrowie i uroda 
Sklepy ogrodnicze
Księgarnie 
Artykuły dla zwierząt 
Muzea i edukacja 
DIY 
Sklepy duty-free
Weź udział w konsultacjach
Konsultacje retail

O LS Central

System LS Central jest nowoczesnym systemem do obsługi sprzedaży, integrującym wszystkie sklepy sieci oraz e-commerce z pozostałymi obszarami działalności – zarządzaniem towarami logistyką czy księgowością. LS Central jest rozwiązaniem w pełni zintegrowanym z systemem ERP Microsoft Dynamics 365 Business Central. Wybierając LS Central, zyskujesz narzędzie, które będzie wspierało realizację procesów w Twojej firmie na każdym etapie, a Ty zyskasz wgląd w aktualne dane, co pozwoli Ci podejmować jeszcze bardziej skuteczne decyzje biznesowe.

Dlaczego warto wybrać oprogramowanie branżowe LS Retail?

Rozwiązanie do obsługi handlu detalicznego LS Retail koncentruje się na trendach, które będą kształtować nowoczesny handel: 

Wszech- i wielokanałowość stanie się nieodzowną częścią działalności handlowej. Klienci będą chcieli dokonywać zakupów przy pomocy urządzeń mobilnych, za pośrednictwem internetu, a także tradycyjnie – w sklepie stacjonarnym. 

W pełni zintegrowane rozwiązania typu all-in-one”, które pozwalają efektywnie zarządzać procesem sprzedaży od centrali po zaplecze, a na zachodzące zmiany można reagować w czasie rzeczywistym. Rozwiązania LS Retail można wdrażać zarówno na serwerach stacjonarnych, jak i w chmurze. 

Wzrost konkurencji w branży detalicznej spowoduje większe oczekiwania w zakresie wskaźników zwrotu z inwestycji i kosztów utrzymania systemu IT.

Rozwiązania dla retail pozwalają zaoferować szybką i profesjonalną obsługę w sklepach stacjonarnych i internetowych, a także indywidualne podejście i spersonalizowane oferty. 

System rozbudowany o rozwiązania biznesowe i branżowe, zapewniając lojalność i zaufanie do marki. 

Gwałtownie zwiększy się sprzedaż za pośrednictwem internetu. 

Kluczowe znaczenie w zakupach detalicznych będą odgrywały urządzenia mobilne. 

Sieci handlowe zastąpią własne, bardzo specyficzne rozwiązania standardowymi aplikacjami przeznaczonymi dla branży handlowej. 

Coraz więcej detalistów będzie decydować się na przeniesienie swojej infrastruktury informatycznej na platformę chmurową, udostępnianą przez dostawców usług chmurowych.

Wzrośnie znaczenie analiz umożliwiających rozpoznawanie trendów i zachowań klientów.

Współpracuj z najlepszymi!

Polska firma IT.integro jest obecna na rynku technologicznym od 30 lat. W roli partnera Microsoft Dynamics 365 Business Central wspiera firmy z całego świata, dostarczając im nowoczesne narzędzia biznesowe. Wśród jej klientów jest wiele przedsiębiorstw z branży handlu detalicznego, którym dostarcza branżowe rozwiązania LS Retail do obsługi sprzedaży.  

W 2021 roku firma IT.integro otrzymała tytuł LS Central Diamond Partner 2021, czyli najwyższy stopień wyróżnienia wśród partnerów LS Retail.  

Chcesz wziąć udział w bezpłatnych konsultacjach? 

Skontaktuj się z nami
Konsultacje z ekspertami IT.integro
apartmentcloud-checkdatabasestarflaggraduation-hatbookshirtstorepushpinsmartphonelaptop-phoneheart-pulsechart-barsleafrocketearthhistoryenter-downbugthumbs-upmagnifiercrosschevron-downmoveframe-expandlayerstext-align-right