Oprogramowanie dla stacji paliw

Integracja wszystkich procesów

Właściciele stacji benzynowych stawiają czoła szeregu operacji, które zachodzą w obrębie stacji. Zapewniają swoim klientom nie tylko możliwość napełnienie baku, ale także zakupy w sklepie spożywczym i usługi restauracyjnej. Złożoność obszarów działań jest cechą charakterystyczną stacji paliw. Zarządzanie stacją paliw wiąże się z obsługą różnych struktur cenowych w zależności od typu paliw czy regionów geograficznych, ograniczaniem liczby zapasów, dbaniem o bezpieczeństwo, kompleksową obsługą restauracji i menu oraz integracją systemów POS z dystrybutorami paliw.

Ze względu na złożoność procesów, często na stacjach paliw wykorzystuje się różne systemy zarządzania. Jednak praca na różnych systemach informatycznych jest kosztowne oraz czasochłonne. Dodatkowo istnieje ryzyko niespójności danych informacyjnych i braku integracji pomiędzy systemami.

Oprogramowanie LS Forecourt integruje wszystkie procesy zachodzące na stacji, począwszy od zarządzania dystrybutorami, poprzez usługi i restauracje. Pozwala to na znaczną oszczędność czasu i ograniczenie kosztów związanych z zarządzaniem i utrzymaniem wielu aplikacji. Dzięki LS Forecourt będziesz mógł nadzorować wszystkie działania z centrali oraz generować szczegółowe raporty sprzedaży, pozwalające na stworzenie adekwatnej strategii opartej na aktualnych, dokładnych danych.

ROZWIĄZANIA DLA STACJI PALIW

LS Forecourt

Zarządzaj efektywnie i elastycznie swoją stacją benzynową – począwszy od obsługi dystrybutorów paliwa, po punkt sprzedaży i zaplecze. System LS Forecourt bezustannie replikuje wszystkie informacje, zapewniając użytkownikom dostęp do danych sprzedażowych niezbędnych do podejmowania decyzji.

LS Omni

LS Omni to kompletny pakiet rozwiązań, który pozwala na skuteczne zarządzanie sprzedażą we wszystkich kanałach. Klienci mogą dokonywać zakupów niezależnie od miejsca w którym się znajdują. LS Omni gwarantuje im jednakowe doświadczenia zakupowe, dbając o spersonalizowaną ofertę i spójny wizerunek marki.

LS BI

Rozwiązanie LS BI dostarcza użytkownikom obszernej wiedzy na temat procesów biznesowych zachodzących w organizacji. Pomaga sprzedawcom podejmować słuszne decyzje i poznawać panujące trendy. Wszystko to możliwe jest dzięki możliwościom generowania obszernych i personalizowanych raportów.

Dlaczego rozwiązanie LS Retail zostało stworzone z myślą o Twoim biznesie?

PODNIEŚ EFEKTYWNOŚĆ SWOICH PRACOWNIKÓW

Transakcje realizuj szybciej ograniczając błędy dzięki prostym i bogatym w funkcje terminalom POS.

UPROŚĆ CODZIENNE OPERACJE

Korzystaj z systemu w obrębie całej organizacji, uwzględniając złożoność oferowanych produktów i usług.

MONITORUJ SKUTECZNOŚĆ W CZASIE RZECZYWISTYM

Sprawdzaj i analizuj wydajność swojego lokalu w czasie rzeczywistym.

NAGRADZAJ SWOICH KLIENTÓW

Nagradzaj swoich klientów dzięki prostym w obsłudze i realizacji programom lojalnościowym.

NADZORUJ SWOJĄ FIRMĘ

Nadzoruj stan swojej firmy - od stanów magazynowych, poprzez procesy sprzedażowe, aż po pracę zespołu z centrali.

Sprawdź online ile kosztuje oprogramowanie dla sieci stacji paliwowych

TOP