Oprogramowanie dla retail

Ewolucja sprzedaży detalicznej

W obecnych czasach, klienci działają w świecie mobilnych oraz cyfrowych technologii. Źródłem wiedzy staje się Internet oraz media społecznościowe. Zmieniają się standardy dokonywanych zakupów, zwyczaje, a tym samym ewolucji ulega cała branża Retail. Zakupy na tych samych warunkach cenowych w sklepach internetowych oraz stacjonarnych stały się codziennością. Współczesny odbiorca oczekuje więcej. Wymaga jednakowych doświadczeń zakupowych niezależnie od miejsca i czasu w których dokonuje zakupów.

Największym trendem ostatnich lat jest Omni-channel, czyli możliwość realizowania zakupów za pośrednictwem wielu zintegrowanych ze sobą kanałów. Kluczowe znaczenie mają spersonalizowane oferty i indywidualne podejście do klienta, który oczekuje wyjątkowego traktowania.

Kolejnym problemem z którym mierzą się sprzedawcy detaliczni każdego dnia jest zarządzanie zapasami. Klient nie powinien doświadczyć braków na półce sklepowej, zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i internetowym. Wówczas zmieni sprzedawcę a także zmniejszy się jego zaufanie w stosunku do marki. Zbyt wysokie stany magazynowe mogą ograniczyć kapitał oraz elastyczność finansową, co staje się dużym problemem w przypadku sezonowości. Detaliści narażają się na duże straty oraz niezadowolenie klientów.

Zarówno butiki modowe, supermarkety, sklepy wolnocłowe czy sklepy specjalistyczne. Wszystkie sklepy z branży Retail, niezależnie od ich odmienności, muszą dbać o swoją konkurencyjność na trudnym rynku wymagających klientów.

Oprogramowanie LS Central (LS Nav) stworzone jest dla

oprogramowanie dla retail

Odzież i moda

oprogramowanie dla retail

Elektronika

oprogramowanie dla retail

Sklepy spożywcze

oprogramowanie dla retail

Meble

oprogramowanie dla retail

Sklepy zoologiczne

oprogramowanie dla retail

Sklepy wolnocłowe

oprogramowanie dla retail

Apteki

Rozwiązania dla Twojego sklepu

ls pos

LS Central (LS Nav)

LS Central (LS Nav) to zintegrowany system obsługujący zarówno siedzibę firmy, zaplecze sklepów jak i punkty POS. Dzięki temu, że jest wykorzystywany w całej firmie, umożliwia śledzenie danych, począwszy od momentu zawarcia transakcji w punktach sprzedaży do zarejestrowania w księdze głównej, zapewniając ścisłą kontrolę nad prowadzoną działalnością.

ls pos

LS POS

LS POS to niezawodna aplikacja wyposażona w graficzny interfejs użytkownika dla punktów sprzedaży, która umożliwia szybką obsługę procesów. Działa w każdym środowisku handlowym, począwszy od pojedynczych sklepów po sieci składające się z setek placówek.

ls omni

LS Omni

LS Omni to kompletny pakiet rozwiązań, który pozwala na skuteczne zarządzanie sprzedażą we wszystkich kanałach. Klienci mogą dokonywać zakupów niezależnie od miejsca w którym się znajdują. LS Omni gwarantuje im jednakowe doświadczenia zakupowe, dbając o spersonalizowaną ofertę i spójny wizerunek marki.

ls omni

LS BI

Rozwiązanie LS BI dostarcza użytkownikom obszernej wiedzy na temat procesów biznesowych zachodzących w organizacji. Pomaga sprzedawcom podejmować słuszne decyzje i poznawać panujące trendy. Wszystko to możliwe jest dzięki możliwościom generowania obszernych i personalizowanych raportów.

Dlaczego rozwiązanie LS Retail zostało stworzone z myślą o Twoim biznesie?

UPROSZCZONE PROCESY

Usprawnij swój biznes dzięki zintegrowanemu rozwiązaniu, który obejmie wszystkie procesy sprzedaży detalicznej.

GWARANCJA NIEPRZERWANEGO DOSTĘPU

Zaoferuj swoim klientom doskonałą obsługę, która działa także w trybie offline.

NADZORUJ CAŁĄ FIRMĘ Z CENTRALI

Zarządzaj całą swoją działalnością z centrali: monitoruj sprzedaż, poziom zapasów i wydajność.

PROSTY DOSTĘP DO DANYCH W PROGRAMACH LOJALNOŚCIOWYCH

Prosty dostęp do transakcji lojalnościowych, kart upominkowych oraz zwrotów.

ANALIZUJ SPRZEDAŻ

Nadzoruj swoją firmę w czasie rzeczywistym. Podejmuj lepsze decyzje w oparciu o dokładne i aktualne informacje.

OGRANICZ CZAS POTRZEBNY NA SZKOLENIA PRACOWNIKÓW

Intuicyjny interfejs znacząco skraca czas oraz koszt szkolenia pracowników.

Oblicz koszt wdrożenia systemu w Twoim sklepie

TOP