Oprogramowanie dla gastronomii

Z myślą o restauracjach, barach szybkiej obsługi i sieciach restauracji

Poprawa wyników gospodarczych oraz zmiany konsumpcyjne w społeczeństwie napędziły rozwój restauracji, które przez ostatnie lata cieszyły się wzrostem sprzedaży. Mimo pozytywnej tendencji właściciele restauracji nadal stoją przed wieloma wyzwaniami, które wpływają na ich przychody i zyski. Dobra opinia i sukces restauracji zależy nie tylko od jakości żywności ale również od pozycji konkurencji, zarządzania zleceniami, szybkości dostaw, precyzyjności obsługi.

W obliczu wzrostu cen żywności oraz zmieniających się potrzeb klientów, jeśli restauracja chce odnieść sukces musi obniżyć koszty operacyjne oraz wprowadzić innowacyjne rozwiązania by zaspokoić oczekiwania gości. A ci coraz częściej chcą korzystać z telefonów komórkowych przy zamawianiu i płatności za posiłki. By nie pozostać za konkurencją, restauratorzy muszą stać się elastyczni i wykorzystywać w codziennej pracy technologie mobilne.

Oferowane przez nas oprogramowanie dopasowuje się zarówno do potrzeb małych rodzinnych lokali, jak i sieciowych restauracji z całego świata. Oprogramowanie LS Central Hospitality (LS Nav Hospitality) pozwala usprawnić obsługę klientów i zamówień, a tym samym podnieść liczbę zadowolonych, lojalnych gości.

OPROGRAMOWANIE LS CENTRAL HOSPITALITY (LS NAV HOSPITALITY) STWORZONE JEST DLA

oprogramowanie dla retail

Barów szybkiej obsługi

oprogramowanie dla retail

Restauracji

oprogramowanie dla retail

Sieci restauracji

ROZWIĄZANIA DLA TWOJEJ RESTAURACJI

LS Central Hospitality (LS Nav Hospitality)

W przypadku tradycyjnych restauracji jakość obsługi ma szczególne znaczenie. Klienci często oczekują, że posiłek w danym lokalu będzie wyjątkowym przeżyciem i chcą go miło zapamiętać. Zamówienia w takich lokalach bywają bardzo skomplikowane i zróżnicowane, a od obsługi wymaga się uważnego śledzenia ich realizacji. LS Central Hospitality (LS Nav Hospitality) to wszechstronne rozwiązanie, które pozwala w sposób efektywny zarządzać tradycyjną restauracją.

LS Omni

LS Omni to kompletny pakiet rozwiązań, który pozwala na skuteczne zarządzanie sprzedażą we wszystkich kanałach. Klienci mogą dokonywać zakupów niezależnie od miejsca w którym się znajdują. LS Omni gwarantuje im jednakowe doświadczenia zakupowe, dbając o spersonalizowaną ofertę i spójny wizerunek marki.

LS BI

Rozwiązanie LS BI dostarcza użytkownikom obszernej wiedzy na temat procesów biznesowych zachodzących w organizacji. Pomaga sprzedawcom podejmować słuszne decyzje i poznawać panujące trendy. Wszystko to możliwe jest dzięki możliwościom generowania obszernych i personalizowanych raportów.

Dlaczego rozwiązanie LS Retail zostało stworzone z myślą o Twoim biznesie?

DBAJ O ZADOWOLENIE SWOICH GOŚCI

Szybka i precyzyjna automatyczna replikacja danych gwarantuje, że zamówienia są wysyłane bezpośrednio z POS do kuchni, co zmniejsza ryzyko wystąpienia błędu ludzkiego.

DANIA ZGODNE Z ZAMÓWIENIEM

Przygotuj potrawy w krótkim czasie dzięki przejrzystemu i intuicyjnemu systemowi zarządzania kuchnią.

MIEJ PEŁEN WGLĄD W SYTUACJĘ TWOJEJ FIRMY

Sprawdzaj i analizuj wydajność swojego lokalu w czasie rzeczywistym.

ZAMÓWIENIA PRZEZ RÓŻNE KANAŁY

Zagwarantuj swoim gościom mobilną możliwość składania zamówień oraz pozwól na realizacje płatności „przy stole”.

PODNIEŚ TEMPO PRACY BEZ WIĘKSZEGO WYSIŁKU

Usprawnij pracę swojego zespołu i rejestruj operację na intuicyjnym interfejsie POS.

OGRANICZ STRATY

Podnoś marże przy jednoczesnym ograniczeniem strat żywności. System pozwala kontrolować liczbę przygotowanych dań oraz potrzebną ilość składników.

Sprawdź koszt wdrożenia systemu dla gastronomii

TOP