Zestaw kompletnych rozwiązań

ls retail

RETAIL I HANDEL DETALICZNY

Skoncentruj działania swojego sklepu na klientach oraz jego potrzebach. Podnieś konkurencyjność dzięki kompleksowym rozwiązaniom dla sprzedawców detalicznych. Wykorzystaj oprogramowanie LS Central (LS Nav) i system Microsoft Dynamics 365 Business Central (Dynamics NAV), by podnieść jakość obsługi klienta oraz poszerzyć funkcjonalność POS.

ls retail

RESTAURACJE I GASTRONOMIA

Niezależnie od obszaru oraz typu świadczonych usług, kierownicy restauracji ciągle muszą kontrolować to, czy ich firma jest nadal w stanie realizować potrzeby klientów. Takie podejście pozwala restauracjom nie tylko utrzymać lojalność klientów, ale również usprawnić swoje działania. Jest to gwarancja sukcesu na konkurencyjnym rynku. Wykorzystaj oprogramowanie LS Hospitality by podnieść swoją konkurencyjność na rynku.

WYBÓR SYSTEMU ZARZĄDZANIA

Wybór odpowiedniego systemu POS, systemu ERP oraz oprogramowania do zarządzania sprzedażą bądź usługami jest trudnym procesem, od którego zależy przyszłość firmy. Aby być pewnym właściwego wyboru warto skonsultować się ze specjalistami, którzy doradzą w jak odpowiednio przygotować się do wdrożenia oprogramowania branżowego.

WYBOR SYSTEMU ZARZADZANIA SPRZEDAZA DETALICZNA

Wybór systemu zarządzania sklepami i siecią handlową to złożony proces, który przekłada się bezpośrednio na powodzenie działań firmy w ciągu 6-10 lat. Wpływ mają na to koszty wdrożenia, utrzymania oraz aktualizacji podstawowej wersji rozwiązania. W poradniku przedstawiamy 7 częstych błędów popełnianych podczas wyboru systemu do zarządzania sprzedażą

PORADNIK WYBORU SYSTEMU ERP

Zastanawiasz się nad wyborem systemu ERP, jego zmianą bądź updatem? Chcesz poznać podstawowe funkcjonalności, etapy wdrożenia oraz możliwości chmury obliczeniowej? Pobierz Poradnik w którym opisano zasady wyboru systemu ERP oraz partnera wdrożeniowego. Lektura obowiązkowa dla osób rozwijających biznes.
TOP