LS Central Hospitality (LS Nav Hospitality)

Przewodnik dla branży gastronomicznej

przewodnik dla branży gastronomicznej

Tematyka

Niezależnie od tego, czy celem jest zdrowie czy też utrzymanie formy, konsumenci coraz bardziej świadomie podchodzą do kwestii odżywania. Dostarczając im informacji o wartościach odżywczych potraw, restauracje mogą uzyskać przewagę konkurencyjną i przyciągnąć nową grupę klientów.

W Przewodniku znajdą Państwo między innymi:

ls nav

Wymagania i wyzwania w zakresie zdrowego odżywiania

Zdrowe odżywianie stało się przecież obecnie jednym z najważniejszych trendów. Począwszy od centrów sportu, szkół i restauracji szybko-obsługowych kluczowym hasłem jest „Nie zawiera....”.

ls nav

Preferencje klientów

Raport Euromonitor dotyczący 10 najważniejszych trendów globalnych w 2014 roku informuje o tym, że konsumenci na całym świecie, zarówno w krajach rozwijających się i rozwiniętych są obecnie skłonni zapłacić więcej za zdrową żywność.

ls nav

Alergie

Na całym świecie odnotowuje się wzrost liczby typów alergii pokarmowych, niezależnie czy wyniki dotyczą krajów wysokorozwiniętych czy też rozwijających się.

ls nav

Oprogramowanie dla gastronomii

Dzięki oprogramowaniu można w pełni kontrolować skomplikowane operacje związane z restrykcyjnymi przepisami obowiązującymi w Europie, i jednocześnie zwiększyć zyski firmy.

System zaprojektowany z myślą o Twoim biznesie

Oprogramowanie LS Retail jest kompletnym rozwiązaniem typu „all-in-one”, pozwalającym na efektywne zarzadzanie przedsiębiorstwem. Jest ono w pełni zintegrowane z Microsoft Dynamics 365 Business Central (Dynamics NAV). Oprogramowanie LS Retail powstało z myślą o sklepach i sieciach detalicznych, hotelach, restauracjach oraz stacjach paliw. Jego celem jest optymalizacja procesów handlowych i biznesowych, podniesienie poziomu przychodów oraz satysfakcji klientów.

Zagrożenia i wyzwania dla handlu

Sklepy i sieci detaliczne

Zagrożenia i wyzwania dla handlu

Stacje paliw

Zagrożenia i wyzwania dla handlu

Restauracje

Zagrożenia i wyzwania dla handlu

Hotele

Z rozwiązania korzystają:

Masz pytania? My znamy odpowiedzi!

Telefon

+48 61 861 43 51

Adres e-mail

Partnerzy wydania:

TOP