LS OMNI

Obsługa w punktach sprzedaży

Tematyka

LS Omni to potężny pakiet narzędzi, który zapewni mobilność Twoim klientom. Dzięki rozwiązaniu Twój biznes stanie się wielokanałowy, gwarantując klientom wysoką jakość obsługi - zarówno w sklepie stacjonarnym, online, jak i przez urządzenia mobilne. Podnieś tempo oraz jakość obsługi dzięki LS Omni mobile POS.

We folderze znajdą Państwo między innymi:

Możliwości LS Omni

Aplikacja pozwala między innymi na akceptację płatności poprzez mobilny POS w sklepie, integrację sklepu internetowego (handlu elektronicznego), korzystanie z aplikacji lojalnościowych na telefonach komórkowych czy zarządzanie zapasami z urządzeń mobilnych.

LS Omni dla restauracji

Sprawdź jak zadbać o zadowolenie gości swojej restauracji zapewniając im dostęp na urządzeniach mobilnych do menu, aktualnych promocji, dedykowanych ofert specjalnych

LS Omni dla sklepów

Poznaj pakiet narzędzi zapewniający mobilność Twoim klientom. Dzięki rozwiązaniu LS Omni Twój biznes stanie się wielokanałowy, zapewniając klientom jednakową, wysoką jakość obsługi -zarówno w sklepie stacjonarnym, online jak i przez urządzenia mobilne.

Systemy do obsługi sprzedaży

Wielu specjalistów zajmujących się strategią i zarządzaniem sprzedażą uważa, że sklepy stacjonarne powoli stają się przeżytkiem. Twierdzą, że handel zaczyna opierać się na sprzedaży internetowej, która zaczyna dominować nad tradycyjnymi formami handlu. Naszym zdaniem nie jest to prawda. Rozwój technologii, nowe trendy i oczekiwania klientów dążą nie do zakończenia epoki sprzedaży tradycyjnej, a raczej do jej ścisłej integracji ze sprzedażą internetową czy kanałami społecznościowym.

Zagrożenia i wyzwania dla handlu

Sklepy i sieci detaliczne

Zagrożenia i wyzwania dla handlu

Restauracje

Mobilny POS

Masz pytania? My znamy odpowiedzi!

Telefon

+48 61 861 43 51

Adres e-mail

Partnerzy wydania:

TOP