Oprogramowanie do zarządzania stacjami paliw

LS NAV FORECOURT

LS Forecourt

Tematyka

Zarządzaj efektywnie i elastycznie swoją stacją benzynową – począwszy od obsługi dystrybutorów paliwa, po punkt sprzedaży i zaplecze. System LS Nav Forecourt bezustannie replikuje wszystkie informacje, zapewniając użytkownikom dostęp do danych sprzedażowych niezbędnych do podejmowania decyzji. We folderze znajdą Państwo między innymi:

system retail

Czym jest LS Nav Forecourt?

To w pełni zintegrowane oprogramowanie do zarządzania stacjami benzynowymi zaprojektowane w oparciu o platformę Microsoft Dynamics NAV.

Możliwości

Rozwiązanie umożliwia między innymi poprawę zdolności operacyjnych, obniżenie kosztów infrastruktury informatycznej, zapobieganie stratom, w tym wynikającym z wycieków i kradzieży itd.

Opis funkcjonalności

Poznaj kompletny zestaw narzędzi, które zintegrują sprzedaż w każdym obszarze działań stacji benzynowej. Sprawdź jak zarządzać, by ograniczyć straty, podnieść zyskowność i zadowolenie klientów.

System zaprojektowany z myślą o Twoim biznesie

Oprogramowanie LS Retail jest kompletnym rozwiązaniem typu „all-in-one”, pozwalającym na efektywne zarzadzanie przedsiębiorstwem. Jest ono w pełni zintegrowane z systemami ERP jak Microsoft Dynamics NAV. Oprogramowanie LS Retail powstało z myślą o sklepach i sieciach detalicznych, hotelach, restauracjach oraz stacjach paliw. Jego celem jest optymalizacja procesów handlowych i biznesowych, podniesienie poziomu przychodów oraz satysfakcji klientów.

Zagrożenia i wyzwania dla handlu

Sklepy i sieci detaliczne

Zagrożenia i wyzwania dla handlu

Stacje paliw

Zagrożenia i wyzwania dla handlu

Restauracje

Zagrożenia i wyzwania dla handlu

Hotele

Partnerzy wydania:

Masz pytania? My znamy odpowiedzi!

Telefon

+48 61 861 43 51

Adres e-mail

TOP