LS BI (Business Intelligence)

Analiza biznesowa dla branży retail

Tematyka

Analiza w branży retail – w szczególności w sieci sklepów detalicznych, ma ogromne znaczenie. Rozwiązaniem dla detalistów jest LS BI. Jest to skalowalne, niezawodne i wydajne narzędzie umożliwiające przygotowanie wszechstronnych analiz i raportów. Dostarcza ono pracownikom informacji, które są niezbędne do podjęcia skutecznych działań. We folderze znajdą Państwo między innymi:

Narzędzia analityki biznesowej

Pozwalają utrzymać ciągłość pracy, identyfikować nieefektywne działania, tworzyć zestawienia programów lojalnościowych, wykorzystywać dane w planowaniu strategii, etc.

Dlaczego warto wybrać LS BI?

Narzędzia do analityki pozwalają użytkownikom opierać swoje decyzje na sprawdzonych danych, uzyskać pełen obraz biznesu, ograniczać straty oraz podnosić zyski.

Zagrożenia i wyzwania dla handlu

Raporty niestandardowe

Poznaj 10 modułów OLAP, które zostały zoptymalizowane do takich obszarów biznesowych jak finanse, zapasy, zarządzanie łańcuchem dostaw, analiza kampanii oraz klienta, etc.

System zaprojektowany z myślą o Twoim biznesie

Oprogramowanie LS Retail jest kompletnym rozwiązaniem typu „all-in-one”, pozwalającym na efektywne zarzadzanie przedsiębiorstwem. Jest ono w pełni zintegrowane z systemami ERP jak Microsoft Dynamics NAV. Oprogramowanie LS Retail powstało z myślą o sklepach i sieciach detalicznych, hotelach, restauracjach oraz stacjach paliw. Jego celem jest optymalizacja procesów handlowych i biznesowych, podniesienie poziomu przychodów oraz satysfakcji klientów.

Zagrożenia i wyzwania dla handlu

Sklepy i sieci detaliczne

Zagrożenia i wyzwania dla handlu

Stacje paliw

Zagrożenia i wyzwania dla handlu

Restauracje

Zagrożenia i wyzwania dla handlu

Hotele

Masz pytania? My znamy odpowiedzi!

Telefon

+48 61 861 43 51

Adres e-mail

Partnerzy wydania:

TOP