Konferencja dla biznesu: System ERP i CRM w ekosystemie rozwiązań Microsoft
Biorę udział

Spółka IT.integro otrzymała tytuł LS Central Diamond Partner 2020

Autor: Daria Widerowska

IT.integro otrzymała wyróżnienie LS Central Diamond Partner 2020, które jest najwyższym uhonorowaniem dla partnerów LS Retail, a tym samym znalazła się w gronie firm o największym poziomie sprzedaży, realizujących wdrożenia rozwiązania dla handlu detalicznego.

IT.integro z tytułem LS Central Diamond Partner

IT.integro istnieje na polskim rynku od początku lat dziewięćdziesiątych. Jest głównym partnerem zarówno LS Retail, jak i Microsoft, współdziałając w obszarze efektywnej edukacji rynku na temat zintegrowanych systemów wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwem - Dynamics 365 Business Central oraz innowacyjnych rozwiązań dla handlu detalicznego – LS Retail.

- W LS Retail jesteśmy niezmiernie dumni z wyników osiągniętych przez naszych partnerów, a równocześnie jesteśmy zaszczyceni ich konsekwentnym oddaniem w sprzedaż i promocję produktów LS Retail - mówi Sigrun Dora Saevinsdottir, Dyrektor operacyjny w LS Retail - Gratulujemy wszystkim laureatom Nagród Partnerów, a także przesyłamy podziękowania każdemu z nich. Z satysfakcją nadajemy firmie IT.integro tytuł LS Central Diamond Partner za wyjątkową efektywność w ciągu minionego roku. Przez ostatnie lata nasza społeczność wyróżniała się wysokim poziomem współpracy i zaangażowania, które moim zdaniem są rzadkie w naszej branży. Nasz kanał jest naszą siłą, a ponieważ partnerzy są dla nas kluczowi, zawsze jesteśmy przygotowani ich wspierać, zarówno w tych ciężkich czasach, jak i w okresie rozkwitu - reasumuje Saevinsdottir.

O firmie LS Retail

Oprogramowanie należące do LS Retail jest sprzedawane i wdrażane na całym świecie za pośrednictwem licznej sieci certyfikowanych firm partnerskich, wśród których znajduje się spółka IT.integro. Ekosystem LS Retail cały czas się rozwija i dziś liczy ponad 380 firm w 88 krajach. Aby zostać partnerem LS Retail, firmy muszą wypełniać wysokie wymagania i wyróżniać się ponadprzeciętną wiedzą w obszarze produktów dla sektora retail.

Certyfikowani partnerzy to specjaliści handlu detalicznego i hotelarstwa i rozwiązań LS Retail. Znają regionalne wymagania i ustawodawstwo krajów, w których działają.

magnifiercrosschevron-downtext-align-right