Konferencja dla biznesu: System ERP i CRM w ekosystemie rozwiązań Microsoft
Biorę udział

IT.integro z mianem Platynowego Partnera LS Retail 2023

Autor: Karolina Pierzchała

IT.integro zostało wyróżnione tytułem Platynowego Partnera LS Retail 2023! To prestiżowe miano przyznawane jest partnerom, którzy wykazują znaczne zaangażowanie w promocję rozwiązań LS Retail, a także mogą pochwalić się bardzo dobrymi wynikami sprzedażowymi za rok 2022.

IT.integro po raz kolejny z wyróżnieniem

Miano Platynowego Partnera LS Retail 2023 świadczy o wysokiej jakości współpracy oraz umiejętności wspierania poprawy operacji oraz doświadczeń klientów w sklepach detalicznych.

Jak mówi Kristjan Johannsson, Dyrektor handlowy LS Retail:

„Gratulacje dla naszych nagrodzonych partnerów, którzy codziennie udowadniają, że mogą pomóc przedsiębiorstwom detalicznym i gastronomicznym poprawić operacje i doświadczenia klientów. Z radością wyróżniamy IT.integro jako Platynowego Partnera LS Retail i z niecierpliwością oczekujemy na świętowanie ich obecnych i przyszłych sukcesów”.

Szerokie portfolio klientów

IT.integro specjalizuje się we wdrożeniach systemów dedykowanych sprzedaży już od wielu lat. Mieliśmy dotychczas okazję wspierać zarówno polskie, jak i zagraniczne firmy z branży handlowo-dystrybucyjnej. W portfolio klientów, dla których prowadziliśmy i prowadzimy projekty znajdują się takie marki jak: Marketing Investment Group, Cross Jeans, Solar Ltd., Kiko Milano, Westwing, Egmont Publishing, Pentel Sp. z o.o., Rajapack, Markslojd Sp. z o.o., Uniscale, Farutex, Dax Cosmetics, Maro, Chocolissimo czy Trio Line.

Na swoim koncie posiadamy także wdrożenia w międzynarodowych spółkach - w tym w Asics EMEA, DLF Trifolium, AVK Group, Kvik A/S.

O IT.integro

Znajdujemy się w gronie wiodących dostawców rozwiązań dedykowanych branży detalicznej. Tytuł Platynowego Partnera LS Retail 2023 to tylko jedno z szeregu wyróżnień, jakie mieliśmy przyjemność otrzymać na tym polu od 2017 roku. Wdrażamy sprawdzone rozwiązania pochodzące od LS Retail - części spółki Aptos - czyli światowego lidera, jeżeli chodzi o oprogramowanie do zarządzania detalicznego.

System LS Retail używany jest nie tylko przez sklepy detaliczne, ale też restauracje, apteki i stacje benzynowe.

magnifiercrosschevron-downtext-align-right