IT.integro kolejny raz z tytułem LS Central Diamond Partner

Autor: Karolina Pierzchała

Miło nam poinformować, że firma IT.integro, od lat stanowiąca partnera LS Retail, została uhonorowana tytułem Diamentowego Partnera LS Retail 2021 (LS Central Diamond Partner). Miano to stanowi najwyższe wyróżnienie, jakie mogą osiągnąć partnerzy LS Retail. Tytuł przyznawany jest firmom, które w ciąu ostatniego roku wyróżniły się wysokim poziomem sprzedaży oraz godnym pochwały zaangażowaniem w promocję produktów LS Retail.

IT.integro ponownie z wyróżnieniem dla partnerów LS Retail

Jak przyznaje Magnus Norddahl, dyrektor generalny i prezes LS Retail, partnerzy odgrywają strategiczną rolę dla marki, jeżeli chodzi o pomaganie klientom z doborze rozwiązań najlepiej dopasowanych do charakterystyki danej firmy.

„W LS Retail jesteśmy z nich niezwykle dumni i pragniemy podziękować za ogromny wkład i osiągnięcia. Wykazując głęboką wiedzę i zaangażowanie w sprzedaż i promocję rozwiązań LS Retail, nasi partnerzy zapewniali najwyższą wartość dla naszych klientów – czyli ich pełne zadowolenie i satysfakcję. Jesteśmy dumni, że możemy docenić i uhonorować firmę IT.integro jako Diamentowego Partnera LS Retail za podtrzymywanie doskonałych relacji z klientami, wzorcową promocję produktów LS Retail oraz pozytywny wpływ na cały ekosystem partnerów w przeciągu ostatniego roku” - mówi.

Nasze osiągnięcia zawdzięczamy klientom!

Firma IT.integro już od lat prowadzi projekty wdrożeniowe produktów dedykowanych branży retail. Wdrożenia realizujemy zarówno w Polsce, jak też w skali globalnej. Dotychczas zaufały nam takie przedsiebiorstwa, jak m.in. Marketing Investment Group (Sizeer, Timberland, 50 style, Symbiosis, Umbro i Lotto), Cross Jeans, Kvik, Orbico Style.

„Cieszymy się, że dołączyliśmy do grona Diamentowych Partnerów LS Retail. Jest to dla nas cenne wyróżnienie, które stanowi podsumowanie naszych aktywności i zaangażowania – mówi Piotr Śledź, prezes zarządu, IT.integro

LS Retail - rozwiązania dla sklepów i sieci handlowych z całego świata

Produkty LS Retail trafiają do użytku firm z całego świata - dzieje się to z pomocą szeroko rozbudowanej sieci certyfikowanych partnerów marki. Sieć partnerska LS Retail budowana była na przestrzeni wielu lat, dzięki czemu obecnie należy do niej ponad 380 przedsiębiorstw z 88 państw. W celu dołączenia do tego grona, firmy muszą spełnić określone wymogi, do których zaliczają się m.in. szkolenia z produktów LS Retail. Partnerzy stanowią specjalistów jeżeli chodzi o handel detaliczny oraz dedykowane mu rozwiązania. Charakteryzują się znajomością ustawodawstwa i wymagań państw, gdzie oferują produkty oraz usługi, by móc dopasowywać ofertę, wsparcie techniczne czy sposób zrządzania projektami do specyfiki klienta.

magnifiercrosschevron-downtext-align-right