Konferencja dla biznesu: System ERP i CRM w ekosystemie rozwiązań Microsoft
Biorę udział

Zagrożenia i wyzwania dla handlu

Przewodnik po współczesnych trendach w retail


Trendy w retail bardzo szybko się zmieniają, a wraz z nimi ewoluują też oczekiwania klientów. Sprawdź, co należy zrobić, aby zwycięsko zmierzyć się z nowymi wymaganiami! Z przewodnikiem poznasz statystyki obrazujące podejście współczesnego konsumenta do procesu zakupów oraz odkryjesz znaczenie reklamy czy otwartości na wielokanałową sprzedaż. Zbuduj swoją konkurencyjność na wymagającym rynku dzięki znajomości aktualnych trendów.

Dlaczego warto pobrać e-book o trendach retail?


Jak kupuje współczesny klient?
Internet wyedukował klientów, dzięki czemu stali się bardziej świadomi. Dowiedz się, czego szukają współcześni konsumenci.

Jak zarządzać opiniami kupujących?
Opinie wyrażane w internecie mają coraz większe znaczenie, a dobrzy sprzedawcy nie powinni ich lekceważyć.

Strategiczna rola omni-channel
Z punktu widzenia klienta, zakupy mają być przyjemnością. Zawsze. Dlatego wielokanałowość sprzedaży stała się zjawiskiem codziennym.

Cena czy wygoda?
Wzrost tendencji zakupów realizowanych online nie spadnie. Dowiedz się, jaką rolę spełniają cena i wygoda dla przeciętnego odbiorcy.

Reklama nie traci na sile
W obecnych czasach obrazy i reklamy otaczają nas ze wszystkich stron. w konsekwencji większość z nich jest ignorowana. Sprawdź, jak temu zaradzić.


Poznaj solidne wsparcie dla przedstawicieli retail

System LS Retail to podstawowy krok do prawidłowego zarządzania sklepem czy siecią handlową. Oprogramowanie typu "all-in-one" jest w pełni zintegrowane z systemem ERP Microsoft Dynamics 365 Business Central. Celem tych kompatybilnych rozwiązań jest optymalizacja procesów handlowych i biznesowych, podniesienie poziomu obsługi oraz - co za tym idzie - poziomu przychodów. Zarządzaj swoim biznesem od centrali, przez punkt sprzedaży, po magazyny.


Dowiedz się więcej o LS Retail

Inni pobrali także

magnifiercrosschevron-downtext-align-right