LS Insight - system Business Intelligence

Analityka biznesowa dla branży retail


Czy warto stosować zaawansowaną analitykę biznesową w zarządzaniu sklepem?

Analiza w branży retail – w szczególności w sieci sklepów detalicznych, ma ogromne znaczenie. Rozwiązaniem dla detalistów jest LS Insight. Jest to niezawodne i wydajne narzędzie umożliwiające przygotowanie wszechstronnych analiz i raportów. Dostarcza ono pracownikom informacji, które są niezbędne do podjęcia skutecznych działań.


Narzędzia analityki biznesowej

Pozwalają utrzymać ciągłość pracy, identyfikować nieefektywne działania, wykorzystywać dane w planowaniu strategii, ilustrować informacje z atrakcyjny graficznie sposób etc

Dlaczego warto wybrać LS Insight?

Narzędzia do analityki pozwalają użytkownikom opierać swoje decyzje na sprawdzonych danych, uzyskać pełen obraz biznesu, ograniczać straty oraz podnosić zyski.

Wsparcie działu sprzedaży

Dzięki LS Insight posiądziesz kompletną wiedzę na temat sprzedaży produktów – które artykuły sprzedają się lepiej, a które gorzej dla danych lokalizacji?
System zaprojektowany z myślą o Twoim sklepie

Oprogramowanie LS Retail jest kompletnym rozwiązaniem typu „all-in-one”, pozwalającym na efektywne zarzadzanie przedsiębiorstwem. Jest ono w pełni zintegrowane z systemem ERP - Microsoft Dynamics 365 Business Central. System LS Retail powstał z myślą o sklepach i sieciach detalicznych, by optymalizować procesy handlowe i biznesowe, podnosić poziom przychodów oraz satysfakcji klientów.


Dowiedz się więcej o LS Retail

Inni pobrali także

magnifiercrosschevron-downtext-align-right