LS Central - oprogramowanie do sprzedaży detalicznej

Retail w prostej formie


Efektywne funkcjonowanie na rynku retail wymaga zastosowania nowoczesnych rozwiązań, które pozwolą na wydajne zarządzanie procesami i pełny wgląd w aktualny stan sklepów.

Przewodnik powstał z myślą o kompleksowym przedstawieniu oprogramowania dla sklepów i sieci handlu detalicznego, które łączy w sobie funkcjonalności pozwalające na rozporządzanie działaniami na terenie magazynów, punktów POS oraz samej centrali.

Przewodnik po LS Central - czego dowiesz się w trakcie lektury?

 


Trendy na rynku retail

Trendy na współczesnym rynku sprzedaży detalicznej bardzo szybko się zmieniają. Dowiedz się więcej na temat tych najbardziej aktualnych.

Co może zagrażać sukcesowi Twojej firmy?

Wydajne zarządzanie może być zagrożone przede wszystkim przez korzystanie z wielu różnych systemów do koordynowania prac. Jedno oprogramowanie wspomoże z kolei uniknąć spadku sprzedaży i wzrostu kosztów.

Rozwiązanie "all-in-one" dla sklepów detalicznych

Z e-bookiem poznasz system dla retail, który pozwoli Ci, jak detaliście, zarządzać procesami od zaplecza po centralę.

Sprawniejsza obsługa w punktach POS

Dysponowanie odpowiednim pozwoli Twoim klientom na łatwy dostęp do kanałów mobilnych i internetowych. Sprawdź, dlaczego robienie zakupów w dowolnym miejscu i czasie jest teraz tak ważne dla kupujących.

POS to nie tylko punkt sprzedaży

Przeczytaj, jak korzystać z potencjału dostępu do przejrzystych informacji. Poznaj aplikację dla punktów sprzedaży POS.

Zarządzanie członkami programów lojalnościowych

Budowanie lojalności klientów do złożony proces. Jak możesz zadbać o jego zaangażowanie wobec Twojej marki?

System dla retail - z myślą o Twoim biznesie

Oprogramowanie LS Retail jest kompletnym rozwiązaniem typu „all-in-one”, pozwalającym na efektywne zarządzanie przedsiębiorstwem. Jest ono w pełni zintegrowane z systemami ERP jak Microsoft Dynamics 365 Business Central. System powstał z myślą o sklepach i sieciach detalicznych. Jego celem jest optymalizacja procesów handlowych i biznesowych, podniesienie poziomu przychodów oraz satysfakcji klientów.


Dowiedz się więcej o LS Retail

Inni pobrali także

magnifiercrosschevron-downtext-align-right